Іусов Едуард Валентинович

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:02, 28 листопада 2012, створена Іусов Едуард (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Edward68.JPG

Вчитель фізики та інформатики

Мої блоги

Блог рефлексії

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення

Назва проекту

З чого все починається?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика - основний предмет. Хімія - другорядний.

Навчальна тема

Будова речовини

Стислий опис

Проект для учнів 7-х класів, учні повинні в результаті дослідів, спостережень установити, що всі речовини складаються із найменших частинок, атомів і молекул.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

• Здатність оригінальності та інноваційності в діяльності • Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших • Відкритість до та сприяння новим та різноманітним перспективам • З’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей • Ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання • Прийняття відповідальності за результати спільної роботи • Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Розуміння принципу побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик.

Опис оцінювання

Початкове оцінювання учнів можна проводити по схемі З-Х-Д, а також за допомогою Т-таблиці. Діяльність учнів потрібно оцінювати на протязі всього проекту за допомогою формуючого оцінювання, це може бути оцінювання за допомогою опитувальника в Інтернет мережі, який може зробити вчитель, чи може бути зроблена форма оцінювання на листі або в електронному варіанті. В кінці проекту учні демонструють свій продукт, тому тут оцінюється все: вміння демонструвати свій продукт, форма продукту, ступінь досягнення цілей проекту, виконання завдань проекту і вміння оцінити свій продукт за допомогою