Портфоліо Безрукавої Олени Володимирівни за проектом Лондон

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:36, 23 листопада 2012, створена Rainbowsparrow (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Лондон

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова (англійська). Країнознавство. Географія. Історія.

Навчальні цілі

Протягом роботи над проектом: учні вчаться працювати самостійно над завданням-проектом; поширюють знання про культуру, історію, реалії та традиції країни; використовують ІКТ для переконливого демонстрування результатів своїх досліджень. Отримають навички роботи з Інтернет ресурсами та формують навички Інтернет культури. По закінченні проекту учні навчаться: • працювати в колективі; • відповідати за результати своєї роботи в групі; • шукати інформацію на різних сайтах; • відокремлювати важливу інформацію від другорядної; • вдосконалювати навички використання програм для обробки зображення та створення презентацій.

А також набудуть нові знання з предмета.

Вік учнів, клас

12-13 років. 7 клас

Навчальні цілі

Опис оцінювання

опитувальник [1]

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня (чи вікі) і учнівських письмових відповідей на запитання.

Діяльність учнів та вчителя

[2]

[3]

Під час вивчення теми: учні будуть подорожувати по Лондону та познайомляться з його минулим за допомогою ресурсів Інтернету та знайдуть відповіді на поставлені запитання. Учні використовуватимуть сайти Wikipedia, Google Maps, пошуковик Google та ін. для отримання інформації, необхідної для виконання проекту. Учні працюватимуть у групах, розподіливши між собою питання задля досягнення найбільшої ефективності та економії ресурсів та часу. Групи будуть постійно обмінюватися досвідом та повідомляти, хто на якому етапі знаходиться (момент змагання). Учні будуть використовувати приклад учнівської роботи у якості своєрідного стандарту для свого проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту. Вчитель роздає інструкції та правила роботи за комп'ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет, роздає Контрольний список для оцінки веб-сайтів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Безрукова Олена

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Синельниківська ЗОШ №5

Місто\село, район, область

місто Синельникове

область Дніпропетровська

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 5 листопада - 18 листопада 2012

Дати проведення тренінгу

5 - 18 листопада 2012р.

Місце проведення тренінгу

Синельниківська

загальноосвітня школа №5

Тренери

Безуглова Наталія Миколаївна