Портфоліо Горобей Володимир Вікторович за проектом "Викрадачі здоров’я"
Зміст
Назва навчальної теми (творча назва)
Викрадачі здоров’я
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізична культура, основи здоров'я
Навчальна тема (як записано в програмі)
Вік учнів, клас
7 клас,13 років
Стислий опис
Проект призначено для учнів 7 класу, при вивченні теми " Здоров’я і спосіб життя "Мета проекту- розвивати вміння порівнювати, аналізувати узагальнювати, знаходити самостійно шляхи вирішення проблеми. Форми організації навчальної діяльності - індивідуальна, групова, колективна.працюючи в 3 групах - фізіологи, анатоми, спортсмени учнями буде створено блог "Викрадачі здоров’я"
Повний План вивчення теми
[ План вивчення теми]
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Навчити учнів культурі електронного спілкування, в учнів буде формуватися вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію. Спонукати до розуміння підґрунтя та базових засад правових питань, пов’язаних з доступом до та з використання інформації. Навчити учнів використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації; вміти ефективно формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлювання. Розвивати вміння пристосовуватись до різних ролей та рівнів відповідальності. Навчити учнів самооцінюванню, взаємооцінюванню згідно з чітко визначеними критеріями. Виховувати в учнях використання сильних сторін інших для досягнення спільної мети. В учнів буде формуватися вміння працювати в групах. В учнів буде формуватися усвідомлення власного розуміння навчання та своїх потреб щодо навчання.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Для виявлення навчальних потреб учнів я використала методи З-Х-Д та організаційну діаграму. Вчитель просить учнів заповнити першу колонку у своїх зошитах, записуючи, що вони знають з цієї теми, креслить таблицю на дошці і заповніть її разом із усім класом, формулюючи і коректуючи думки учнів. Потім попросіть учнів сформулювати запитання, які вони мають з цієї теми, на які б вони хотіли знайти відповідь. Після того вчитель просить заповнити організаційну діаграму.
[ Контрольний список з креативності]
Контрольний список уміння ризикувати
Контрольний список самоспрямування у навчанні
[ Організаційна діаграма]
[ З-Х-Д]
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
1.На початку проекту учитель ознайомлює учнів з ключовим та тематичними питаннями
Яка ціна життя? для спільного обговорення проблеми.
2.Учні переглядають учительську презентацію, де відповідають на питання заповнюють таблицю ЗХД та блок-схему, знайомляться з терміном та темою проекту. 3.Учитель ознайомлює учнів з авторським правом(перегляд презентації про закон про авторське право), вчаться зберігати анотовані посилання на використані джерела, оформляти списки використаних джерел. Учні отримають форму оцінювання веб –ресурсів, та визначають за даною формою чи можуть вони використовувати всі знайдені ресурси. 4.Учні об’єднуються в групи за випадковим збігом. Учні 1 групи - Фізіологи Учні 2 групи - Спортсмени Учні 3 групи - Анатоми Учні співпрацюють використовуючи блог для обміну інформацією, опитування, обговорення роботи над проектом. В кінці тижня кожна група створює чат для швидкого обговорення поточних завдань та для розподілу ролей, обміну даними підчас роботи над проектом та подає звіт модератора про виконану роботу в чаті. Результати своєї роботи учні оформлять на Вікі сторінці. Перед початком роботи з Вікі сторінкою учні отримують форму оцінювання з чітко визначеними критеріями та розподілом балів, якою вони будуть користуватися протягом виконання всього проекту, а вчитель наприкінці зробить підсумкове оцінювання за цією ж формою.
Оцінювання веб-сторінок Чат [ Фасилітація] Приклад учнівської роботи
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізичної культури
Навчальний заклад
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
с. Капулівка, Нікопольського району, Дніпропетровської області
Контактні дані
Gorobeyvv0777 на gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
29.10.2012 - 09.11.2012
Місце провведення тренінгу
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів