Користувач:NikolaiDenisov13

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Денисов Микола Андрійович, вчитель художньої культури КЗШ №102

Портфоліо "Дослідження рослинного живопису Античної культури.

[1]Блог-рефлексія

Назва навчальної теми

"Ознайомлення із способами зображення рослинних форм у різних культурах світу.Художня культура."

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

культурологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

тема «Художня культура»

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис

В підготовці та проведенні уроку приймають участь  дослідники, журналісти. Продукти діяльності учнів в проекті : газета, презентація, буклет. Учнівські ролі: аналітики, дослідники, пошуковці. Результати діяльності будуть представлені на учнівській конференції, присвяченої закінченю вивчення теми.

Результати діяльності будуть представлені на учнівській конференції, присвяченої закінченю вивчення теми. Отриманий матеріал стане базою для написання наукової роботи для МАН.

[2]опитувальник

Повний План вивчення теми

[3]план

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Завдяки участі в цьому проекті в учнів будуть формуватися вміння характеризувати та встановлювати зв'язок між подіями і явищами природи через розуміння ролі людства в змінах та впливу на екосистему планети. Проект допоможе учням розвивати вміння знаходити інформацію, аналізувати, інтерпретувати та оцінювати її з проблем повсякденного життя. Проект сприяє розвитку пізнавального інтересу в учнів, розвиває практичні навики дослідницької діяльності. Під час проекту учні навчатимуться формулювати висновки, висловлювати та доводити власну думку, робити вибір і пояснювати позицію, вести дискусію. При проведенні дослідження учні поглиблять свої знання з теми . Відповідаючи на питання кросворду, вони оцінюють свої знання з даної теми. При підготовці презентації результатів проектної діяльності учні формують та вдосконалюють навички мислення високого рівня: аналізувати, компонувати, робити висновки, критикувати, ілюструвати, висовувати гіпотезу, організовувати, планувати, створювати схеми та представляти результати в вигляді діаграм. Вони на практиці навчаються не тільки аналізувати громадські проблеми, але і активно формувати суспільну думку та шукати стратегії та шляхи вирішення проблем навколо себе. Працюючи в групах, учасники проекту вчаться аналізувати готові роботи та створювати нову публікацію. Вчаться стисло подавати інформацію для публікацій. Розвивають вміння виділяти головне та робити висновки. Учні отримують початкові вміння працювати в середовищі Microsoft Publisher.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку виконання проекту учні знайомляться з презентацією вчителя про проектну діяльність, дізнаються, над яким питанням їм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена. Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом з знайденого матеріалу шляхом усної доповіді,електронної презентації, тестування, консультування з учителем. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи (форми оцінювання, рефлексія згідно контрольних списків). По закінченню проекту учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Презентують свій проект з історичних фактів,образу Тараса Бульби;обговорюють в групах участь кожного та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видів роботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації, створення блогу. Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи, і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.

[4] Контрольний список оцінювання обговорення


Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

[5]Приклад учнівської роботи

[6]Організаційна діаграма

[7] Шаблон публікації

[8] Приклади ділення на групи


На початку проекту вчитель показує презентацію з проектної діяльності, проводить опитування з теми «Антична культура» з метою визначення навчальних потреб учнів. З‘ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватись на основі тестування, використання таблиць З-Х-Д. Учням пропонується заповнити таблицю «ЗХД». Надалі учні об’єднуються групи та складають орієнтовний план реалізації проекту. (проведення мозкової атаки). 1-й тиждень Кожна група здійснює пошук інформації - статі, малюнки та відеоматеріали згідно тематичних цілей, а саме історики: про історичний розвиток Античної культури; психологи: внутрішний стан військової людини; літературознавці: стиль творчості та інші - в Інтернеті (учням надається форма оцінювання сайту), бібліотеці, газетах та журналах відповідно до обраної теми. 2-й тиждень При вивчені теми учні знаходять відповіді на тематичні запитання. Група літературознавців досліджує майстерність Античної культури, образу Генону. Група психологів проводить міні-дослідження. Група істориків відстежує історичний розвиток країн Античності, який вплинув на розвиток культури. Група мистецтвознавців ілюструє роботи художньої цінності, які передали дух епохи,підкреслили характер епохи. Кожна група презентує знайдену та оброблену інформацію. Члени групи обговорюють роботу кожного. Оформлюють кінцевий продукт у вигляді презентації, де дають відповіді на поставлені запитання. 3-й тиждень Учні обговорюють результати своєї роботи. Презентують свій продукт у вигляді презентації, створюють блог, де розмістять свої есе та твори. Беруть участь у рольовій грі «Антична культура». Оцінювання робіт буде здійснюватись на основі форми оцінювання продуктів (презентація, блог, публікація) та демонстрація результатів проекту в конкретного продукту. Також учні оцінять власну роботу та роботи в групі.

Мій внесок

[9]оцінювання презентації [10]блог рефлексія [11]опитувальник [12]план [13]презентація

ПІП учасника тренінгу

Денисов Микола

Дати проведення тренінгу

25.10-5.11.2012

Місце проведення тренінгу

КЗШ №102

Прізвища тренерів

Бокайчук Н.В.