Географічний проект
Зміст
- 1 Назва проекту «Океанія»
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети.=
- 3 Навчальні цілі
- 4 Вік учнів, клас.13-14 років, 7 клас
- 5 Стислий опис проекту
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Опис оцінювання
- 8 Діяльність учнів та вчителя
- 9 Відомості про автора
- 10 Фах виконавця роботи
- 11 Місце проведення
- 12 Контактні дані
- 13 Проект "Відкритий світ"
- 14 Дата проведення
- 15 Тренер
Назва проекту «Океанія»
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети.=
Географія 7 клас. Інформатика.Створення публікацій
Навчальні цілі
Учні повинні розпізнавати види островів. Учні повинні показувати на карті основні об’єкти Океанії. Учні повинні вміти давати коротку оцінку значенню Океанії. [[1]] Тема «Океанія» складається з використанням інтерактивних технологій. Мета роботи активізувати відомості учнів про Океанію, вміння показувати основні об’єкти Океанії, домогтися чіткого усвідомлення мотивації вивчення теми.
Вік учнів, клас.13-14 років, 7 клас
Стислий опис проекту
До початку проекту: 1. Було проведено бліц-опитуваня учнів за допомогою тесту про вміння працювати з комп’ютерними програмами та Інтернетом (в залежності від того розподілено ролі в групі). 2. Визначення навчальних потреб учнів за допомогою Мозкової атаки. Реалізація проекту: 1. На початку проекту провести оцінювання знань за допомогою перевірочної роботи. 2. Робота з таблицею «ЗХД». 3. Проводиться за контрольним списком групова робота над проектом. 4. Проводиться рефлексія за контрольними списками «Рефлексія». 5. В кінці провести самостійну роботу (вміння орієнтуватися по географічні карті). Після закінчення проекту: 1. Провести оцінювання публікації 1, 2 за формою, вчитель повинен оцінити проекти учнів та їх переконливий виступ. 2. Провести самооцінювання роботи кожного учня в групі. 3. За допомогою форми «Оцінювання роботи групи» захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп.
Повний План вивчення теми
[[2]]
Опис оцінювання
Оцінювання: Публікації 1, 2 за допомогою форми оцінювання «Оцінювання роботи групи» Переконливий усний виступ Діяльність кожної групи Самооцінювання роботи кожного учня в групі Вчитель оцінює роботу груп, робить висновки щодо проведення учнями дослідницької та практиктичної роботи та їх участі в проекті (форми для оцінювання). Виставляє оцінки. По завершенню проекту діляться враженнями, презентованими результатами, цікавими ідеями. Учні будуть використовувати Інтернет(для збору, пошуку інформації, для обміну думками між членами однієї групи. Тому потрібно провести інструктажі по користуванню ПК, памятати про авторські права. Учитель може дати список сайтів, які учні можуть використати під час створення проекту.
Діяльність учнів та вчителя
1 урок Навчальна тема розпочинається з демонстрації вступної презентації про метод проектів та ознайомлення учнів з Ключевим питанням «Де знаходиться лінія океанічного горизонту». Запропонувати напрямок «Чому є важливими знання про Океанію та місце її розташування» Провести анкетування учнів за допомогою опитувальника, роздати таблицю «ЗХД» , щоб учні почали заповнювати її протігом проекту – щоб поділитися поточними резельтатами, розв’язати питання, що виникли, запросити до співпраці необхідних фахівців. Учні діляться на три групи. Розподіл на групи здійснюється після опитування після обробки опитувальника: - ті учні, які володіють навичками створення презентацій, публікацій – редактори; - ті учні, які володіють навичками користування інтернет-ресурсів – дослідники; - всі інші діти – мандрівники; На початку роботи над проектом першим завданням буде пошук і систематизація інформації про досліджувані об’єкти. Робота з таблицею «ЗХД».. Учитель координує роботу груп, спонукає учнів до самоспрямування у навчанні, співробітництві, відслідковує прогрес в навчанні учнів, виконує роль консультанта.
Проводиться рефлексія за контрольним списком.
Обговорення поставленої проблеми. Планування та підготовка виступу під час обговорення поставленої проблеми Робота з таблицею «ЗХД». 2урок Захист проектів (публікації)