Портфоліо Мирошниченко Валентини Василівни з теми "Відкриваємо духовні острови в океані рідної літератури,за творчістю В.Симоненка"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:58, 4 вересня 2012, створена Мірошніченко Валентина (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Назва навчальної теми= Відкриваємо духовні острови в океані рідної літератури. Вивчен...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Відкриваємо духовні острови в океані рідної літератури. Вивчення творчості Василя Симоненка.

Основний навчальний предмет

Українська література

Навчальна тема

Василь Симоненко. «Гей, нові Колумби й Магеллани». Заклик поета відкривати «духовні острови» в інтелектуальному морі свого народу.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Василь Симоненко. «Гей, нові Колумби й Магеллани»Поет закликає до відкриття «духовних островів» в інтелектуальному морі свого народу.Розкрити провідні мотиви та ідеї поезії, романтичний пафос твору; вчити висловлювати власні роздуми про романтичний максималізм, почуття власної гідності; виховувати осмислення необхідності активної життєвої позиції, самореалізації. Щирість, талант, патріотизм, мужність — ось той духовний грунт, на якому Симоненко став собою. Це поет, який усе життя йшов — до храму справжньої літератури, до себе, до України, до істини. Не випадково через усю творчість митця прозирає образ дороги. Енергійний, натхненний, усміхнений, закоханий у життя юнак. Таким він був і таким уже залишиться назавжди. Його співуча, тверда хода допомагала і допомагає багатьом розпрямляти спини, «дивитися прямо», ставати собою — гідними людьми, достойними українцями.

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі

Вивчити творчість та біографію Василя Симоненка, навчити учнів дискутувати на тему індивідуальності й натовпу; виховувати почуття власної гідності.

Опис оцінювання

Оцінювання учнів повинно відбуватися впродовж всього проекту. Оцінювання ґрунтується на матеріалах які попередньо записані вчителем для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями матеріалу, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій необхідно ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту. Після обговорення у класі необхідно оцінити ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. Необхідно розробити критерії оцінювання самостійних та контрольних робіт, форми оцінювання роботи учнів в малих групах протягом роботи над проектом, критерії оцінювання учнівських презентацій та спільну роботу над дослідженням.

Діяльність учнів та вчителя

Учні ознайомлюються з темою, метою та завданнями проекту. Учні ознайомлюються з темою, метою та завданнями проекту. Учні ознайомлюються з темою, метою та завданнями проекту. Учні отримують індивідуальні завдання та планують колективну роботу. Поділ учнів на групи відбувається за допомогою вчителя з урахуванням їх можливостей користуватися комп’ютерними програмами, нахилами учнів до історичних пошуків, комунікаційних здібностей. Обговорення проектів та обмін думками, оцінювання результатів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мирошниченко Валентина Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

ОСШ № 17 з поглибленим вивченням англійської мови

Місто\село, район, область

м. Одеса, Суворовський район

Контактні дані

miroshnichenko1201@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

серпень 2012 р.

Місце провведення тренінгу

ОСШ № 17

Тренери

Курікша Ірина Володимирівна, Москаєва Олена Леонідівна