Портфоліо Харченко Юстини Віталіївни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:36, 27 серпня 2012, створена Natali09011968 (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Приготуємо улюблені страви!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - англійська мова.

Другорядні предмети - труд, основи здоров'я

Навчальна тема (як записано в програмі)

Харчування

Вік учнів, клас

12-14 років, 7-А та 7-Б класи

Стислий опис

Навчальною метою цього проекту є розвивати мовні та мовленнєві навички за темою « Food » ("Харчування"), навчити свідомо обирати способи розв’язання проблеми.Виховною метою є виховувати розуміння того,що необхідно дотримуватися здорового способу життя; сформувати навички роботи у групах,розподіляючи ролі між собою.

Проектна робота пов’язана з навчанням учнів 7-х класів. Тема роботи «Приготуємо улюблені страви!», яка відноситься до теми програми «Харчування». Основні види діяльності учнів за цією темою – колективна робота, робота в парах, самостійна робота, робота за картками у вигляді тестів чи питань за темою. Учні можуть виконувати під цей час ролі кухарів, дегустаторів, авторів страв тощо. Продукти діяльності учнів – продукти харчування, Інтернет-ресурси, ідеї та фантазії самих учнів.

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1. Розвивати комунікативні навички, навички співробітництва для роботи в малих групах.

2. Використання міжособистісних навичок та навичок вирішення проблем для впливу на інших та ведення їх до мети.

3. Формувати навички проведення соціологічного опитування, проведення досліджень інтернет-ресурсів

4. В учнів формуються навички пошуку інформації, перевірки її на достовірність за допомогою форм оцінювання веб-сайтів.

5. Вчитися ефективно комунікувати з офіційними особами, планувати свою діяльність, робити обґрунтований вибір, користуватися формами оцінювання, порівнюють свою роботу з критеріями.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні з самого початку роботи над проектами використовують форму для оцінювання блогу та Формe для самоспрямування, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання, складний але обов'язковий процес, який здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні будуть використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання своїх однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій,вікі статті та учнівського бюлетня завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання до есе.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватися з батьками учнів та взяти у них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті Дозвіл_батьків а також дозвіл на використання інтернет матеріалів.На початку вивчення теми проводиться організоване обговорення ключового запитання, вчитель пропонує учням ЗХЯД-таблицю та діаграму, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. На початку учні отримують завдання від учителя у формі презентації та обговорюють хід проекту.Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб,cтворюють листок опитування щоб отримувати якомога більше інформації. Для виконання проекту учні об’єднуються в 3 групи. Результати проведених досліджень кожна група презентує на заключній конференції: 1-ша група – у вигляді презентації, 2-група – у вигляді публікації, 3-тя група – у вигляді вікі статті.Отримавши результати експериментальної діяльності, зберігають знайдені відомості, зображення в папці своєї групи, записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел. З результатами своєї роботи вони виступають перед учнями та вчителями школи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Юстина Харченко

Фах, навчальний предмет

Вчитель англіської мови

Навчальний заклад

ОЗОШ №60 I-III ступенів

Місто\село, район, область

м.Одеса, Малиновський район, Одеська область

Контактні дані

тел. 0674837849

e-mail: bva54@yandex.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-21 серпня 2012р.

Місце провведення тренінгу

OЗОШ №60

Тренери

Такій Наталія Іванівна