Портфоліо Мороз Віри Володимирівни з теми "Ферум. Залізо"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:30, 23 серпня 2012, створена Мороз Вера (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Ферум. Залізо.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

хімія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Прості речовини метали і неметали

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект «Ферум. Залізо.» вивчається під час вивчення теми Прості речовини метали і неметали. Учні удосконалюють свої знання про прості речовини на прикладі заліза, вивчають його фізичні та хімічні властивості; використання, добування заліза, його значення людського організму. Учні удосконалюють навички пошуку інформації в інтернет-джерелах, аналізу інформації та її творчого використання; вчаться планувати експеримент та проводити його з дотримуванням правил ТБ. Учні розширюють свій світогляд ; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту, вчаться демонструвати результати ; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Мої навчальні цілі деякою мірою зрозумілі, та їх кількість є реальною для виконання. Більшість моїх навчальних цілей мають зв’язок з стандартами та програмами: вивчають фізичні та хімічні властивості заліза, його добування, використання, значення; коментують зображене на малюнку або фото; висловлюють певні емоції; робити презентацію проектів, використовуючи комп'ютерні технології

роботу в групах.

Розвивати творчі здібності учнів.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування чи тестів На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу ( усні консультації). Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається само оцінювання. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: контрольний список для блогу; контрольний список для сайту; контрольний список для оцінювання однолітками презентації. Крім того, учні заповнюють таблицю З-Х-Д Для полегшення роботи та здійснення самооцінки роботи учням пропонується скористатися: формою оцінювання блогу; формою оцінювання сайту; формою оцінювання презентації. Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, сайту, блогу, усного виступу.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери