Визначні торгівельні місця України

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:36, 21 серпня 2012, створена Larissa (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Визначні місця України

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова. Інші навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми :географія, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Україна

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

Навчальний проект для учнів 7 класу. Тема «Україна». Створюється з метою розширення знань учнів про Україну за допомогою пошуку додаткової інформації в інтернеті та практикуванні в усному та писемному мовленні з використанням 2 основних часів Present та Past Simple. В процесі створення проекту учні повинні обмінюватися інформацією в групі онлайн, хоча проект може бути індивідуальним за бажанням учня. Кінцевий продукт: презентація, буклет, електронна газета тощо, за умови усного монологічного або діалогічного захисту.

Повний План вивчення теми

Планування теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі, будуть використовуватись запитання впродовж вивчення теми. Це допоможе учням ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне бажання. Періодичне читання записів учнів дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання в правильне русло. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання – «Чим відома Україна?» та демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентаціївони отримують оцінку.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Під час вивчення теми: учні зануряться у минуле за допомогою ресурсів Інтернету та знайдуть відповіді на поставлені запитання. Учні використовуватимуть сайти Wikipedia, Google Maps, пошуковик Google та ін. для отримання інформації, необхідної для виконання проекту. Учні працюватимуть у групах, розподіливши між собою питання задля досягнення найбільшої ефективності та економії ресурсів та часу. Групи будуть постійно обмінюватися досвідом та повідомляти, хто на якому етапі знаходиться (момент змагання). Учні будуть використовувати приклад учнівської роботи у якості своєрідного стандарту для свого проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери