Портфоліо Жар Т.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:39, 21 серпня 2012, створена Олена Сєргєєва (обговореннявнесок) (Тематичні питання)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Проект "Спорт в житті людини"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова, інформатика, фізична культура

Навчальна тема

Тема "СПОРТ"

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту

План вивчення теми

Змістові питання

Який твій улюблений вид спорту? Хто твій улюблений спортсмен? Які знаряддя потрібні для заняття спортом?

[1]


Навчальні цілі

Тема “Спорт” входить до складу тем Державного стандарту базової і загальної середньої освіти та навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, гімназій та ліцеїв. Мовленнєві функції передбачають розвиток вмінь і навичок запитувати та інформувати про події, факти, описувати об’єкти і напрям руху, розповідати про спортсменів-олімпійців, розповідати про своє ставлення до спорту, пояснювати, аргументувати свій вибір, точку зору.





Діяльність учнів

В ході навчального проекту учні мають= досягти поставлених цілей: використовувати програмні засоби обробки зображень та інформації для створення презентацій, публікацій по темі «Спорт», представляти результати своєї пошукової діяльності, висловлювати свою думку з теми, аргументувати свою точку зору, складати план письмових та усних повідомлень. Початковий етап. На початковому етапі учні накопичують лексику по темі, об’єднуються в групи по інтересам любителів індивідуальних і командних видів спорту, розподіляють завдання між собою, складають план своєї роботи, письмово оформляють весь перебіг своєї діяльності, залишаючи місце для змін, які будуть в ході виконання проекту. Робочий етап. Кожен учень в групі звітує про свої доробки, вносить свої пропозиції що стосуються свого бачення кінцевого результату. Учні активізують лексику по темі, вчаться поважати думки своїх друзів. Узагальнюючий етап. Всі доробки об’єднують в одну презентацію, домовляються про роль кожного під час свого виступу, складають і заповнюють анкету про роботу кожного члена групи. Завершальний етап. Захист своїх презентацій, підведення підсумків своєї діяльності, відповідь на ключове запитання, враження від своєї роботи.

Приблизний час, необхідний для реалізації навчального проекту: Десять чи дванадцять уроків по 45 хвилин Вхідні знання та навички: Учні повинні мати знання та навики роботи з комп’ютером, вміти працювати в групах, допомагати один одному, виділяти загальну інформацію з документів, що використовуються в повсякденному жмтті.



Оцінювання роботи учнів проходить за допомогою опитування, ведення журналу, шляхом спостереження за їх роботою, аналізу підготовлених ними робіт, виконанням контрольних робіт та тестів, а також завдяки перевірці різноманітних створених ними кінцевих продуктів (презентацій, публікацій, веб-сайтів). Вчитель враховує самооцінку учнів та групп. Ключові слова: Види спорту: плавання, теніс, бокс, легка атлетика, футбол, стрільба з луку, дартс, боулінг, стрибки на батуті, важка атлетика, хокей, фігурне катання, катання на роликах, сноуборді, скейті, бадмінтон. Спортивний інвентар: скакалка, окуляри для плавання, боксерські печатка, тренажер, батут, гантелі, штанга, ролики, ковзани, м’яч, воланчик, ракетка та інш.