Портфоліо Руссу Івана Костянтиновича з теми "За здоров'я разом з прийменником. Прийменник як службова частина мови"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:50, 16 серпня 2012, створена Iulicika0607 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"За здоров'я разом з прийменником.Прийменник як службова частина мови.Прийменник як засіб звязку слів у реченні."

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний - українська мова

другорядні предмети - інформатика, основи здоров'я

Навчальні цілі

В ході проекту учні продовжують формування навичок роботи в бібліотеці, почнуть разом з батьками виробляти навички роботи в Інтернеті. Ефективно шукати тексти та малюнки. Вони навчатимуться відбирати відповідні до теми малюнки для ілюстрацій. При створенні презентації в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні публікації в учнів формується вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. При створенні Веб-сторінки в дітей формуються дизайнерські уміння, діти вчаться комп’ютерній термінології.


Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років


Стислий опис проекту

Опитувальник [[1]] Прийменник як частина мови передбачає вивчення навчального матеріалу згідно з державним стандартом та вимогами ХХІст. На початку проекту учні фомують групи, кожна з яких займається дослідженням своєї теми. В результаті роботи над проектом учні з`ясовують загальне значення, знаходять вивчені орфограми і пояснюють їх за допомогою орфографічних правил; знаходять і виправляють помилки на вивчені правила; створюють пам’ятки для учнів ліцею з метою удосконалення орфографічних навичок; створюють блоги та веб-сайти відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту. Здоров'я в житті кожної людини це важливий фактор існування , кожній треба добре харчуватись, відмовитись від шкідливих звичок, кожного дня робити ранкову зарядку.

Дозвіл батьків [2]

Лист_дозвіл [3]

Повний План вивчення теми

[ План вивчення теми] [4]

[ План впровадження проекту] [5]

Державні освітні стандарти [6]

Навчальні цілі

Під час проекту учні продовжують формування навичок роботи в бібліотеці, почнуть разом з батьками виробляти навички роботи в Інтернеті. Ефективно шукати тексти та малюнки. Вони навчатимуться відбирати відповідні до теми малюнки для ілюстрацій. При створенні презентації в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні публікації в учнів формується вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. При створенні Веб-сторінки в дітей формуються дизайнерські уміння, діти вчаться комп’ютерній термінології.

Опис оцінювання

Оцінювання буде враховувати рівень самостійної роботи учнів за методиками, складеними вчителем, а також рівень опрацювання програмового і не програмового матеріалу підвищеної складності. Для цього в класі проводитимуться тестові опитування, анонімні анкети. Оцінювання комп. робіт будуть здійснюватись за допомогою розроблених форм оцінювання

Опис оцінювання і діяльність учнів [7]

Оцінювання вікі-статті [8]

Оцінювання презентації [9]

Оцінювання учнівського бюлетеня [10]

Проблеми [11]

Фасил_та_ІКТ [12]

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту для перевірки готовності учнів до роботи в проекті, вони працюють з тестовими завданнями, переглядають демонстраційні діаграми. Учні разом з батьками шукають інформацію в Інтернеті, навчаються працювати в Power Point. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють її учням класу. Вчаться працювати в Publisher для створення публікації.Учні разом з батьками створюють Впублікацію, в якій запрошують до співпраці дітей з інших регіонів України. Учні шукають інформацію в Інтернеті, пдбирають ілюстрації, вчаться складати повні речення, вчаться комбінувати текст і зображення., навчаються працювати в Publisher. Вчаться працювати в Excel створювати стовпчикові діаграми (гістограми). Учні шукають інформацію, сканують матеріал, фотографують, відбирають малюнки в Інтернеті. Учні об’єднуються в малі групи: -Одна група учнів буде досліджувати чому мало щастя, а також створять презентацію в Power Point. -Друга група буде шукати цікаву інформацію про те як стати щасливим в бібліотеці та в Інтернеті та випустить публікацію в Publisher -Третя група буде створювати вікі-статтю.

Вчительська презентація [[13]]

Презентація учня [14]

Публікація учня 1 [15]

Публікація учня 2 [16]

Публікація учня 3 [17]

З-Х-Я-Д [18]

Матеріали до презентації [19]

Листок опитування [20]

Діаграма [21]

Посилання на використані ресурси Інтернету [22]


Вікі-стаття з теми "Здоров'я людини"

Відомості про автора

Вхідна анкета [23]

Вихідна анкета [24]

Руссу Іван

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови та літератури, українська мова.

Навчальний заклад

Герцаївський ліцей

Місто\село, район, область

м. Герца, Чернівецької обл.

Контактні дані

0969438XXX

Адреса навчального закладу: м. Герца, вул. Ліліяка 2

Тел.: 2-17-72

e-mail: liceu_gerca@mail.ru

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

13.08 – 18.08.2012

Місце проведення тренінгу

Герцаївський ліцей

Тренери

Сідор Вячеслав Георгійович