Портфоліо Гайдаш Л.В. з теми "Площа"
Зміст
Назва проекту
Площі фігур
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
геометрія, алгебра, креслення
Навчальна тема
Площі фшгур
Вік учнів, клас
13 років
Стислий опис
Програма призначена для загальноосвітніх навчальних закладів фізико-математичного, природничого та технологічного профілів. Задачі на обчислення площ фігур зустрічаються на тестах ЗНО досить часто, а дана тема «Площі фігур» у шкільному курсі математики е роздрібненою і, як правило, учні міцних знань з даноЇ теми не мають. Тому необхідно розглянути цю тему окремо як узагальнюючу в другому півріччі 9 класу,або в 10класі, як короткотривалий курс, або в першому семестрі 11 класу для активізаціЇ знань учнів і підготовку Їх до розв’язування задач стереометріЇ на знаходження площі поверхні геометричних фігур і Їх об’емів. Для обчислення площ фігур необхідно спочатку знайти його невідомі елементи, застосовуючи вивчені раніше властивості фігур. Таким чином при розв’язуванні таких задач необхідно організувати комплексне повторення багатьох питань планіметріЇ.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Метою курсу профільного навчання є знаходження площі будь-якої фігури або об’єднання фігур
Опис оцінювання
Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують публікації та вікі-статті, в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.
Діяльність учнів
Учні класу розділені на групи, кожна з яких обчислює площу певної фігури. Знаходять кількість використаного матеріалу і вартість виробництва продукції
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Гайдаш Лідія Василівна
Фах, навчальний предмет
вчитель математики