Портфоліо Ліліани Грекул

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:30, 21 червня 2012, створена LiliaHrek (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Леся Українка «Лісова пісня»-шедевр української драматургії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, світова література, інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

. Леся Українка. Драма-феєрія "Лісова пісня"

Вік учнів, клас

16років, 10 клас

Стислий опис проекту

Дана проектна тема належить до розділу українська література 10-х років ХХст,а саме ,драма-феєрія «Лісова пісня» Л.Українки. Робота над проектом «Лісова пісня»-шедевр української драматургії спонукатиме учнів 10 класу до самостійного,творчого мислення. Проект передбачає роботу в групах,учнівську презентацію,учнівську публікацію,створення веб-сторінки.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Робота в проекті допоможе учням: 

Розвивати комунікативні навички, навички співробітництва для роботи в малих групах. Формувати навички проведення соціологічного опитування, проведення досліджень Інтернет-ресурсів Навчати правильно планувати і виконувати роботу згідно критеріїв і вимог. Навчити ефективно співпрацювати в групах. Поглибити знання учнів про творчий шлях Лесі Українки. Дослідити зображення світу людини і світу природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах. Проводити пошук в Інтернеті, вчитися ефективно використовувати знайдену інформацію, посилатися на використані джерела. Вчитися брати інтерв»ю. Навчитися підтверджувати власну ідею, ілюструючи її прикладами. Нвчитися працювати з програмами Word,Pover Poind, створюючи свої презентації, публікації

Опис оцінювання

Протягом вивчення всієї теми будуть використовувати запитання для того, щоб з»ясувати наскільки учні орієнтуються в темі. Основні питання, головну ідею, проблематику твору, характеристика персонажів. Оцінювання буде проводитись за такими критеріями: Визначення навчальних потреб учнів (таблиці З-Х-Д, асоціативний кущ). Розвиток самостійності і взаємодії (план проекту, самооцінювання і рефлексія, спостереження груп). Оцінювання навичок спільної діяльності ідей, пошуки рішень). Оцінювання розуміння і мети пізнання (письмові і усні тести, кросворди). Самоцінювання та рефлексія (перевірочний аркуш само оцінювання). Докази розуміння і вміння (учнівська конференція, звіти, статті, презентації, буклети).

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери