Портфоліо Воронова В.О.
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:19, 21 червня 2012, створена Valeriyvoronov70 (обговорення • внесок) (→https://docs.google.com/file/d/0B4XmkTDfP9mWX2lFRldxaVhtSFE/edit)
Зміст
- 1 Назва проекту: Пошуки скарбів
- 2 Всі дисципліни шкільного курсу
- 3 , Всесвітня мережа Інтернет. Пошукові системи. Принципи організації пошуку інформації в Інтернет.
- 4 12-13 років, 7 клас
- 5 1. Пошукові системи. Принципи організації пошуку інформації в Інтернет.
- 6 2. Тематичні каталоги. Пошук за ключовими словами.
- 7 3. Комбінований пошук
- 8 Навчальні цілі
- 9 Опис оцінювання
- 10 Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
- 11 Відомості про автора
- 12 Відомості про тренінг
Назва проекту: Пошуки скарбів
Всі дисципліни шкільного курсу
, Всесвітня мережа Інтернет. Пошукові системи. Принципи організації пошуку інформації в Інтернет.
12-13 років, 7 клас
Вивчення учнями стратегій пошуку інформації в мережі Інтернет, засобами пошукових систем
[План]
https://docs.google.com/file/d/0B4XmkTDfP9mWX2lFRldxaVhtSFE/edit
1. Пошукові системи. Принципи організації пошуку інформації в Інтернет.
2. Тематичні каталоги. Пошук за ключовими словами.
3. Комбінований пошук
Навчальні цілі
Учні повинні розуміти поняття пошукової системи. Пояснювати поняття ключових слів та тематичних каталогів. Описують способи та алгоритми пошуку інформації.
Опис оцінювання
продовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації, контрольний список для вікі або контрольний список для інформаційного бюлетеня, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня (чи вікі).
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
===Учні поділяються на групи або за інтересами або шляхом жеребкування. Між ними розподіляються ролі з конкретними завданнями. Учні використовують Інтернет при роботі над проектом. Використовують графічні та відео матеріали з мережі Інтернет. Ознайомлюються з авторським правом та вчаться працювати в Інтернеті зважаючи на правила, які заведені для авторського права. Також вчаться роботи правильні посилання на предмет авторського права. Учні використовують засоби мережі Інтернет та засоби Вікі-2 та активно працюють з цими засобами.
Учні створили блог http://poshukuskarbiv.blogspot.com/===