Портфоліо Поліщук М.А.
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
" Система лінійних рівнянь.Графічний спосіб. "
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний предмет:Алгебра Другорядний предмет:Геометрія
Навчальна тема (як записано в програмі)
"Системи лінійних рівнянь. Способи розвязування систем лінійних рівнянь"
Вік учнів, клас
13 років 7 клас
Стислий опис
Даний проект допоможе дітям глибоко розібратись з поняттям « система » дасть можливість фундаментально дослідити спосіб розв’язання. Встановити скільки розвязків може мати та чи інша система лінійних рівнянь чи коли система розв'язку немає взагалі. Проект буде спонукати дітей до самостійної продуктивної діяльності,що дасть можливість глибоко дослідити спосіб вирішення даного питання.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Наводить приклади: рівняння з двома змінними; лінійного рівняння з двома змінними; системи двох лінійних рівнянь з двома змінними. Формулює означення: лінійного рівняння з двома змінними; розв’язку рівняння з двома змінними; розв’язку системи двох лінійних рівнянь з двома змінними. Описує способи розв’язування системи двох лінійних рівнянь з двома змінними. Розрізняє системи двох лінійних рівнянь з двома змінними, що мають: один розв’язок; безліч розв’язків; не мають розв’язків. Розв’язує системи лінійних рівнянь графічним способом.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Упродовж навчання за методом проектів вчителі постійно і систематично за допомогою засобів оцінювання збирають інформацію про те, як просувається навчання учнів та наскільки успішно вони навчаються. Вони слухають дискусії, які ведуть учні у малих групах, спостерігають за учнями, які працюють над запланованими вправами та за тим, як учні самі планують свої навчальні завдання, а також спостерігають за тим, як учні ставлять запитання під час роботи. Таке постійне оцінювання, яке починається з попереднього оцінювання знань та вмінь учнів на початку роботи в проектах і продовжується впродовж всього виконання учнями проектів називається формуючим оцінюванням. Вчителі використовують дані з такого оцінювання для того, щоб коригувати своє викладання та забезпечувати правильне виконання учнями проектних завдань. Коли вчителі регулярно залучають учнів до збору та перевірки таких відомостей про їхнє навчання, вони допомагають їм ставати відповідальними, самостійними та незалежними учнями. Підсумкове оцінювання – це таке оцінювання, яке проводиться наприкінці навчальної теми або проектів. Таке оцінювання може допомогти отримати важливу інформацію щодо всього процесу навчання, яка потрібна для аналізу організації та проведення навчання. Вчителі можуть знайти слабкі місця викладанні курсу, над якими необхідно попрацювати більш ґрунтовно протягом майбутніх навчальних тем та вже з майбутніми учнями. Учні можуть визначити свої проблемні місця та поставити цілі щодо свого подальшого навчання.