Портфоліо Лобадюк Валерії Валеріївни з теми "Прямокутні трикутники"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:47, 9 червня 2012, створена Valeriya (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Прямокутний трикутник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, Фізика, Астрономія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Трикутники

Вік учнів, клас

12-13 років,7 клас

Стислий опис

Пропонований проект може бути реалізований в рамках вивчення геометрії в сьомому класі. У проекті розглядається конкретно тема Прямокутні трикутник, яка є базовою в рамках курсу геометрії. Дослідницький проект сприяє розвитку критичного мислення, уміння використовувати самооцінку своєї діяльності на уроці аналізувати,узагальнювати та оцінювати інформацію на рівні своєї вікової категорії.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми [1] План впровадження проекту [2]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Навички учнів будуть відповідати держстандарту та діючій програмі: Учні будуть вміти розв’язувати практичні задачі ; Учні будуть відрізняти трикутники за їх видами, розрізняти елементи прямокутних трикутників; Навички 21 сторіччя: У учнів будуть розвиті навичкі критичного мислення і вміння вирішувати проблеми; комунікативні навички та навички співробітництва; вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички Буде розвита інформаційна грамотність IКT – грамотність (Грамотність у галузі інформаційно-комунікаціних технологій), коли учні будуть оформлювати кінцевий продукт. Учні опанують життєвими та кар’єрними навичками, гнучкістю та пристосовуваністю коли вони працюють разом в групах, навичками ініціативи та самоспрямованісті. Отримають навички лідерства та відповідальністі при роботі в групах.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання діяльності відбувається за двома шляхами: групою дітей самостійно та вчителем за визначеними критеріями . На початку проектної діяльності вчитель проводить анкетування учнів на виявлення рівня володіння початковими знаннями учнів. Перед початком роботи учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитися оцінювання . В ході роботи учні заповнюють таблицю самоконтролю і бланки самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. Після завершення роботи над проектом оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. Ще ефективно провести опитування батьків.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку проекту:
Учні заповнюють З-Х-Д - таблицю, отримають завдання, вживаються в проект.Створюють опорний конспект, ознайомлюються з матеріалами.Переглядають [3] презентацію Об'єднуюються в групи, розподіляють ролі.Ознайомлюються з критеріями оцінювання сайтів [4].

Заповнюють З-Х-Д таблицю [5] , заповнюють Асоциативний кущ [6] .

Впродовж роботи над проектом:
Учні заповнюють журнал самооцінки учнівських робіт [7], заповнюють Форму поточного оцінювання [8] , оформляють проект, готуються до захисту.
Наприкінці проекту:
Учні презентують  виконану роботу, проводять захист проекту, презентують результати, обговорюють висновки, виконують рефлексію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лобадюк Валерія Валеріївна

Фах, навчальний предмет

Учитель інформатики

Навчальний заклад

ТНВК"ЗШ І-ІІ ст.№1 - ліцей "Спектр"

Місто\село, район, область

Місто Торез

Контактні дані

ValeriyaL79@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.06.2012-09.06.2012

Місце проведення тренінгу

М. Донецьк

Тренери

Стрига Маріна Валеріївна