Приклад учнівської роботи з теми "Терні між зірок"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Малюнок комети

Вступ

Зоряне небо завжди манить своєю чарівністю, загадковістю та недосяжністю. Але не все так сумно як здається...

Дивлячись в ту зоряну далечінь можна помітити "падаючі зірки" та інші об'єкти. Що ж ми знаємо про них? Так звичайно ми можемо сформулювати загальні означення, показати фото, але...

У Сонячній системі, окрім Сонця і восьми великих планет, є так звані малі тіла. Це малі планети або астероїди, комети, метеорні тіла або метеороїди і міжпланетний пил. У наш час доводиться говорити і про космічне сміття - сукупність штучних об'єктів та їхніх фрагментів у космосі, які не функціонують, але здатні пошкодити або навіть зруйнувати штучний супутник чи міжпланетні станції.

І нам цікаво знати

Чи дійсно падають зірки?

Щоб дати відповідь на це питання ми повинні з'ясувати *Що літає між зірок?

  • Чи дійсно Земля в центрі подій?
  • Яка загроза з космосу?

Метеорити

Метеори́т (від грец. μετέωρος, «підвішений у повітрі») — тверде тіло небесного походження, що впало на поверхню Землі з космосу.

Астероїди

Астеро́їд або мала́ плане́та — невелике небесне тіло діаметром від 50 м до 544 км, що складається зі скельних порід або заліза та нікелю, та які мають орбіту навколо Сонця.

Комети

Коме́та — мале тіло Сонячної системи, яке обертається навколо Сонця і має так звану кому (атмосферу) і/або хвіст. Кома і хвіст комети — це наслідки випаровування ядра комети під дією сонячного випромінювання.

Штучні супутники

Шту́чний супу́тник — об'єкт поміщений на орбіту Землі чи іншого небесного тіла зусиллям людини. Інколи називається просто супутник, однак в такому випадку слід відрізняти від природніх супутників таких як Місяць.

Цікаво або їжа для розуму

Записи юного астронома

Цікаві факти

Блог спостереження за зоряним небом

Всесвіт на долоні (блог)

[[]]

Джерела

1. http://kolesogizni.com/userfiles/samy_0012.JPG 2.