Вики статья проектной деятельности учащегося
Зміст
Назва проекту
Біль пам’яті
Автори проекту
учні групи 8Б професія “Оператор комп'ютерного набору”, �“Конторський службовець” Бердичівського професійного аграрного ліцею
Тема дослідження
Біль пам"яті
Проблемный вопрос (вопрос для исследования)
Чи впливає минуле на наше майбутнє?
Гипотеза исследования
Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності.Тема голодомору 1932-1933р. здатна об'єднати різні покоління людей і є актуальною в зв’язку з підготовкою до 75 річчя голодомору.
Цели исследования
Дослідити територіальні рамки, демографічні втрати в рідному краї 1932-1933р.,провести опитування серед членів родини, знайомих, проанкетувати працівників ліцею, знайти очевидців тих подій і взяти інтерв’ю.
Результаты исследования
Вже сьогодні можна ствердити: українці всього світу незалежно від політичних чи ідеологічних вподобань, релігійної приналежності та місця проживання об'єдналися, аби віддати належну шану пам'яті мільйонам жертв Голодомору-геноциду. Таким чином ми підтвердили важливість національної пам'яті, яка не може залежати від мінливої політичної кон'юнктури.
Вывод
Західна фінансова теорія допускає суперечливо-парне тлумачення природи податків: як платежів за схемою добровільної обмінної угоди між державою і споживачами продуктів державної діяльності (благ, послуг); як обов’язкових платежів під контролем державної влади. Добровільна концепція опирається на логіку поведінки демократичного громадянського суспільства, котре створило й утримує державу для служіння власним інтересам. Проте, через можливість безплатного користування благами державного походження (free rider problem), що суперечить природі обміну, добровільна концепція не зовсім узгоджується з дійсністю.
Полезные ресурсы
http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/650/4/
http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/708/66/
http://www.ebk.net.ua/Book/synopsis/nalogsis/part1/007.htm