Портфоліо Чернявської Юлії Олександрівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:20, 21 вересня 2017, створена Чернявська Юлія Олександрівна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Життєвий шлях відомих особистостей Павлоградщини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, інформатика,

Вік учнів, клас

9-11 клас, вік учнів 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Життєвий шлях відомих особистостей Павлоградщини Ця робота направлена на дослідження історії рідного краю його становлення на прикладах відомих особистостей Павлоградщини. Цей проект розрахований на учнів 9-11 класів, з яких створюється науково-дослідницька група(учні розподіляють між собою роботу). Вони можуть себе спробувати у ролях аналітиків, науковців дослідників.

План вивчення теми (вставити файл)

Наприклад: 4 тижні


План вивчення теми Життєвий шлях відомих особистостей

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів старшої школи. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію, анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Презентація про чіткий розподіл завдань. Учні об’єднуються в групи, складають план дослідження, визначають завдання, способи дослідження,які будуть використовувати. Інтернет слугує для збору інформації, чіткого узагальнення, якісному оформленню матеріалу та поділу інформації, або для зацікавленні інформації, створюють презентацію про результат виконаної роботи. графік оцінювання

Вчитель обов’язково проводить інструктаж по роботі з комп’ютером.

Протягом проекту учні виконують самостійні роботи, проводять самооцінювання, керуючись формою оцінки дослідження та контрольним списком.

Аналізуючи власні дослідження, учні формують уявлення про риси характеру, які вони хочуть бачити в собі. На завершальному етапі учні захищають свою роботу у вигляді презентації, у якій висвітлюють результати власних досліджень та етапи роботи. Після обговорення результатів вчитель повертається до ключового питання проекту. В результаті обговорення та аналізу результатів дослідження весь колектив приходить до висновку про риси людей, які бажають бути схожими на них.


аналіз оцінювання власної системи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Юлія Олександрівна Чернявська

Фах, навчальний предмет

вчитель історії


Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа №9

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

chernavska39@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 11 - 23 вересня 2017 року

Дати проведення тренінгу

11-23 вересня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна