Навчальний проект "Створи красу своїми руками"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Створи красу своїми руками
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
трудове навчання, художня культура, історія України, образотворче мистецтво
Вік учнів, клас
7 клас , 12 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект створено для учнів 7 класу, який можна використовувати на уроках обслуговуючої праці під час вивчення Блок2. Технологія виготовлення виробів, в’язаних гачком.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою таблиці З-Х-Д, проводиться мозкова атака та заповнюється Асоціативний кущ.
Впродовж виконання проекту учні використовують картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту.
Для успішного створення портфоліо учні використовують розроблену форму оцінювання презентації для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Наприкінці роботи в проекті для оцінювання вчитель використовує вихідне он-лайн тестування, а учні завершують роботу з таблицями ЗХД.