Навчальний проект: "The heart of UK"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:31, 30 квітня 2015, створена Татьяна Велева (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

The heart of UK

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Географія

Вік учнів, клас

6 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект “The heart of UK” було створено для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Тема: ”Great Britain“. В ході проекту учні навчаться вести та сприймати діалог носія іноземної мови, отримають найбільш повну інформацію щодо національних свят, традицій, визначних місць та політичної структури країни. Групи будуть ділитися за країнами, з яких складається Велика Британія (Англія, Північна Ірландія, Шотландія та Уельс). Учні будуть знати найтиповіші особливості культури, звичаї, традиції, свята, суспільно-політичні реалій та державну символіку, реалій побуту, культурних пам’яток, музеїв, театрів країни, мова якої вивчається. Учні будуть уміти виконувати комунікативні функції, застосовуючи мовленнєві зразки відповідно до лінгвокраїнознавчих і соціокультурних вимог, прийнятих у країні, мова якої вивчається, знати і застосовувати основні правила етикету країни, мова якої вивчається, усвідомлювати і толерантно ставитися до традицій, звичаїв, цінностей та ідеалів, характерних для народу, мова якого вивчається. Кінцевим результатом проекту буде учнівська презентація.

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми за методом проектів, щоб допомогти учням розвити навички мислення вищих рівнів та навички 21 століття. На початку проекту проводиться формуюче (вхідне) оцінювання. Таке оцінювання полягає у визначенні Навчальних потреб учнів. Методом такого оцінювання було обрано ЗХД схему, а інструмент - аркуш паперу (або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається за таблицею ЗХД. Впродовж роботи над проектом оцінюється Спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співробітництва. Методом такого оцінювання було обрано метод спостереження груп, а інструмент: контрольні списки. Відслідковування прогресу в навчанні учнів відбувається також впродовж роботи над проектом. Оцінювання здійснюється за допомогою методу Неформальних спостережень і занотовування цікавих випадків, до якого дібрано такий інструмент як записи, що збираються в особистій або груповій теці. Перевірка розуміння учнями особливостей власного мислення та спонукання їх до самопізнання оцінюється наприкінці роботи над проектом за допомогою методу неформального опитування, інструментом якого є запитання. Визначення рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок оцінюється за допомогою методу демонстрації з інструментом - форми оцінювання. Оцінювання відомостей з веб-сайтів, які використовують учні в проекті здійснюються згідно контрольного списку для оцінки веб-сайтів.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком роботи керівник проекту повинен підготувати всі необхідні матеріали та обладнання, перевірити наявність комп’ютерних програм, за допомогою Буклету ознайомити з Великою Британією. На початку групи будуть ділитися за країнами, з яких складається Велика Британія (Англія, Північна Ірландія, Шотландія та Уельс). Кожна група буде ділитися за ролями: культурологи, політологи, архітектори та синоптики. У кожній групі будуть діти як високого рівня, так і низького. Проте важливим є те, щоб кожна група дітей була зацікавлена в своїй роботі, тому треба максимально продумати завдання так, щоб всі діти відчували себе задіяними в процесі роботи над проектом. Робота починається індивідуально, потім учні об'єднуються в пари, доповнюють пропущенні “літери”, обмірковують та обговорюють зв'язки фраз або слів з темою, а потім представляють класу. Далі учні отримують свої ролі та завдання: “Культурологи” - повинні визначитися з питаннями, які їх цікавлять: свята, культурні особливості, розваги країн, які відведені для дослідження; “Політологи” – визначають політичний устрій країни; “Архітектори” – роблять презентацію про визначні місця Великої Британії; “Синоптики“ – цікавляться погодним станом в різних регіонах країни. Після виконаної роботи учні захищають Презентацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Велева Тетяна

Фах, навчальний предмет

вчитель іноземної мови

Навчальний заклад

ПНПУ ім. К.Д. Ушинського

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

tanyaveleva94@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього", Інститут мов світу 4 курс (2 семестр, 2015 року)

Дати проведення тренінгу

02.03.15. – 16.05.15.

Місце проведення тренінгу

вул. Старопортофранківська, 34

Тренери

Боднар Лілія Василівна