Користувач:Skylark

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:33, 24 березня 2015, створена Skylark (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук


Визначні місця Великобританії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова,інформатика

Вивчення теми "Великобританія,визначні місця".Віртуальна подорож визначними місцями Великобританії.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту [1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту вчитель проводить вступне опитування у вигляді таблиці ЗХД та опитувальника щоб визначити навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель здійснює поточне оцінювання для того щоб від слідкувати прогрес в навчанні учасників проекту та надати учням можливість перевірити особливості власного мислення. Вчитель пропонує форму оцінювання самоспрямування. Щоб учні могли слідкувати за етапами проекту, вчитель пропонує їм контрольний список. Оскільки в процесі виконання проекту учні створюють свій блог, вони заповнюють форму самооцінювання учнівської роботи (блогу). Впродовж виконання проекту вчитель проводить консультації, на яких спрямовує діяльність учнів та допомагає вирішувати поточні проблеми. Вчителем проводиться підсумкове оцінювання з метою перевірки рівня здобутих учнями знань та навичок. Оцінка за проект виставляється за виконання проміжних завдань та участь у даному проекті загалом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1.Вчитель планує проект і перед початком його реалізації використовує план впровадження [2] 2.Вчитель оголошує учням про початок проектного дослідження на тему «Великобританія,визначні місця». 3.Перед початком проекту вчитель знайомить учнів з методом проектів та пропонує власну публікацію у вигляді буклету [3] 4.Перед виконанням проекту вчитель створює блог, в якому учні відображають результати пошукової роботи, досліджують та збирають гіперпосилання на відповідні ресурси. 5.Для фасилітації процесу дослідження в рамках проекту вчитель демонструє презентацію про навчальний проект,де знайомить учнів з темою проекту, групами в яких вони будуть працювати. Учні відповідають на тематичні запитання для ознайомлення з темою, проводиться вступне опитування у вигляді таблиці ЗХД [4]та опитувальника [5]. 6.Вчитель знайомить дітей з роздрукованим планом вивчення теми, де стисло описані кроки, графік виконання та кінцеві терміни виконання проектів. 7.Вчитель інформатики проводить інструктаж по техніці безпеки. 8.Вчитель демонструє учням зразки проектів (приклад учнівського блогу та навчає як їх використовувати під час своєї роботи. 11.Вчитель забезпечує учнів переліком сайтів та переліком запитань, на які вони мають дати відповіді. 9..Впродовж виконання дослідження учні використовують сучасні технології: шукають інформацію в Інтернеті, посилають миттєві повідомлення, використовують електронну пошту, спілкуються в скапі, користуються власними блогами. 10.Учні створюють анотований список використаних джерел. 11.Учні створюють презентацію[6],публікацію [7]та блог[8] відповідно до теми проекту 12.Учні аналізують результати отримані, отримані під час виконання проекту. 13.Вчитель на всіх етапах проекту проводить оцінювання учнівських комп’ютерних робіт та їх діяльності в ході виконання проектів, моніторинг їхнього само оцінювання та вихідне тестування.Вхідне оцінювання за допомогою таблиці ЗХД та опитувальника на початку проекту, форму самооцінювання блогу [9],презентації [10]та публікації [11]вихідне тестування 11 по завершенні проекту. Вчитель оцінює учнівські комп’ютерні роботи та їх діяльність в ході виконання проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Молодоженя

Фах, навчальний предмет

Вчитель,англійська мова

Навчальний заклад

Полонська гімназія

Місто\село, район, область

м.Полонне Хмельницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.03.2015 – 20.03.2015

Місце проведення тренінгу

Полонська гімназія

Тренери

Маївка Світлана Вікторівна