Портфоліо Ярусової Валентини з теми "Геометричні фігури та величини"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:18, 6 червня 2014, створена Ярусова Валентина (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Геометричні фігури та величини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика,література

Вік учнів, клас

5 клас,11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Кожен із нас з дитинства знайомий з різними геометричними фігурами та величинами А чи замислювались Ви, які таємниці вони містить? Проект «Геометричні фігури та величини » створюється з метою розширити знання учнів про геометричні фігури,величини , про вчених, які внесли вклад в розвиток вчення , про їх роль і використання в оточуючому нас світі. Робота над проектом передбачає розвиток уміння учнів працювати в мережі Інтернет, з різними джерелами інформації, формування навичок обробки та систематизації інформації, уміння створювати презентацію своєї роботи та доповідати перед аудиторією. Учні класу діляться на три групи. Учні першої групи досліджують матеріали Інтернету, підручників, енциклопедій, довідників і дізнаються, що означає термін «Геометричні фігури»,вивчають зв'язок між сучасними одиницями вимірювання та старовинними , досліджують літературні твори в яких зустрічаються одиниці вимірювання Результатом цієї роботи є бюлететень Учні другої групи перечитали книгу «Робінзон Крузо».Вони знайшли величини,які вимірювались у стародавніх одиницях.Відшукали інформацію про походження та величину цих мір. Перевели їх у зрозумілі нам метричні одиниці.Результати оформили у вигляді презентації. Учні третьої групи досліджували види геометричних фігур знаходили їх периметри та площі . Хід та результати дослідження учні розміщують на вікі-статті.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів повинно відбуватися протягом всього проекту. На початку проекту воно ґрунтується на матеріалах, які попередньо підготовлені для учнів з метою моніторингу розуміння учнями матеріалу, зацікавленості в діяльності, ініціативності. Учні заповнюють таблицю З-Х-Д. Впродовж роботи методом оцінювання може бути Опитувальник поточне оцінювання, самооцінка роботи в групі та ін. Для виставлення оцінки за виконаний проект також необхідна ця форма роботи для того, щоб учні мали змогу відстежити свій прогрес під час виконання проекту. Після обговорення у класі необхідно оцінити ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. Необхідно розробити критерії оцінювання самостійних та контрольних робіт, форми оцінювання роботи учнів в малих групах протягом роботи над проектом, критерії оцінювання учнівських презентацій та спільну роботу над дослідженням

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина,Ярусова

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики,математика

Навчальний заклад

Фастівська ЗОШ №5

Місто\село, район, область

Місто Фастів,Київська

Контактні дані

ignashka99 на bigmir.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02.06.2014-06.06.2014

Місце проведення тренінгу

Фастівська ЗОШ №5

Тренери

Одарич О.С.,Семендяй О.М.,Грищенко А.П.