Портфоліо Павленко Людмили з теми "Смачного вам"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:03, 1 квітня 2014, створена Павленко Людмила (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Харчування

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Міжпредметні зв'язки: біологія, географія, трудове навчання, курс «Основи здоров’я», література, інформатика

Вік учнів, клас

10 клас, 15 - 16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Вивчення теми з англійської мови у 10 класі «Харчування» пропонується за допомогою навчального проекту «Смачного вам». Проект передбачає індивідуальну, групову роботу та роботу в парах з використанням ІКТ. Під час його реалізації враховуються міжпредметні зв’язки ( біологія, географія, трудове навчання, курс «Основи здоров’я», література, інформатика).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж усієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття.

На початку проекту з метою перевірки початкових знань з теми проекту учням запропонуються З-Х-Д таблиця та діаграма Вена. Учні ознайомляться з критеріями та формами оцінювання їх діяльності, отримають форму оцінювання самоспрямування в навчанні, яка допоможе їм зрозуміти свою роль у виконанні дослідження та об'єктивно оцінити як свою діяльність так і діяльність товаришів.

Упродовж проекту вчитель за допомогою засобів оцінювання збирає інформацію про те, як просувається навчання учнів та наскільки успішно вони навчаються, використовуючи вправи, тести, проводить опитування. Вчитель пропонує оцінити учням свою участь у роботі групи за допомогою форми "Самооцінювання спільної роботи" та форми "Оцінювання відповідальності за власне навчання" .

На заключному уроці з теми — захисті проектів кожна група демонструє свою звітну роботу, яку оцінюють однокласники, використовуючи форми для оцінювання підсумкової роботи (або блога, або презентації, або публікації); остаточно заповнюють З-Х-Д-таблицю. Завершує роботу рефлексія.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку вивчення теми учні ознайомлюються з новою лексикою , виконуючи лексичні вправи, розглядають діаграми, вчаться вживати нові слова, словосполучення в усних висловлюваннях, практикуються в аудіюванні тексту та у відтворенні прослуханого, удосконалюють уміння розповідати англійською мовою, як приготувати обід або улюблену страву, закріплюють знання правил мовного етикету.

Для ознайомлення з методом проектів вчитель використовує буклет (1), (2).

На наступному етапі вони ознайомлюються з учительською презентацією та усвідомлюють тему проекту, ключові та тематичні питання. Для перевірки початкових знань з теми проекту учням запропонуються таблиця З-Х-Д та діаграма Вена. Учні об’єднаються у малі групи. Кожна група має своє завдання пошукової роботи:

• Смачна їжа. Учні досліджують, чи залежить настрій людини від смачної їжі? (1група)

• Улюблена страва. Учні досліджують, чи залежить настрій людини від улюбленої страви? (2група)

• Здорова їжа. Учні досліджують, чи залежить настрій людини від здорової їжі? (3група)

Вчитель ознайомлює учнів з планом проекту та планом дослідження, проводить індивідуальні та групові консультації для учнів, спостерігає за ходом їх діяльності. Учні ведуть щоденники – «Мій журнал досліджень». Перед тим, як учні будуть шукати дані в Інтернеті, вони разом з батьками заповнюють форму дозволу для роботи в Інтернеті.

За результатами проведених досліджень кожна група готує звітну роботу ( або публікацію, або презентацію , або веб-сторінку) . Ці роботи учні демонструють на заключному занятті з теми — захисті проектів. Ці роботи будуть оцінені згідно розроблених критеріїв оцінювання, з якими учні були ознайомлені на початку виконання ними проектів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Павленко Людмила Петрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель іноземної мови

Навчальний предмет: англійська мова

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Місто\село, район, область

Місто Фастів, Київська область

Контактні дані

е-mail: luda6teacher@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

24-28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Фастівська ЗОШ І-ІІІступенів №7

Тренери

Архипова Людмила Дмитрівна, Федоренко Алла Альбертівна