Портфоліо навчального проекту "Скільки важить моє здоров'я"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Скільки важить моє здоров'я
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
основи здоров'я, інформатика
Вік учнів, клас
7 клас, 12 – 13 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект «Вага шкільного навчання» для учнів 7 класу з основ здоров’я з теми «Фізична складова проекту». Під час роблоти над проектом учні будуть досліджувати які чинники впливають на формування ар стави учня, як постава впливає на здоров’я. проведуть дослідження як правильно підбирати і складати рюкзак і розроблять рекомендації для дітей, вчителів і батьків.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектом, для цього ми використаємо «Мозковий штурм» Що потрібно для ведення здорового способу життя?; заповнюють Т-схему "Які чинники покращують і погіршують здоров'я" ; За допомогою організаційної діаграми складають правила здорового способу життя; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення блогу перелік елементів блогу, сценарій блогу ; для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні будуть вести записи в контрольному списку експерименту.. перевіряють, чи відповідає власний портфель вимогам за плпном Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують ї для здійснення само оцінювання своєї роботи спеціальну форму. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Результати роботи презентують на учнівському блозі.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На початку проекту для визначення потреб учнів ми переглянемо презентацію і її обговоримо. Для цього ми використаємо презентацію, основні запитання, учні будуть працювати з запропонованими документами. Перед початком роботи за допомогою буклету знайомляться з методом проекту. с.1, с.2 З метою вивчення навчальних потреб учнів проведемо «Мозковий штурм» Що потрібно для ведення здорового способу життя?; заповнюють Т-схему "Які чинники покращують і погіршують здоров'я" ; За допомогою організаційної діаграми складають правила здорового способу життя; перед тим як розпочати роботу учні переглядають презентацію про авторське право і отримуємо дозволи на відкриття електронної скриньки і публікацію роботи учнів в Інтернеті. Учні об’єднуються в три групи – медики, практики, теоретики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Медики – працюють зі словниками, науковими статтями, збирають інформацію про поставу та причини виникнення сколіозу. Збирають інформацію норми підняття ваги для дітей. Роблять висновки. Практики - розробляють методи впливу спрямовані на зменшення ваги рюкзака. Теоретики - збирають інформацію з наукових джерел про поставу, інформацію про вплив на поставу фізичних вправ. Свої дослідження можуть перевірити за контрольним списком , а також проводять самооцінку своєї роблоти в групі. Разом створюють електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, і роблять висновки. Оцінити свою роблоту зможуть за конрольним списком. В результаті дослідження діти створили блог. Учнівський блог «Постава дитини шкільного віку» Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Крутько Катерина Валеріївна
Фах, навчальний предмет
початкові класи
Навчальний заклад
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
Місто\село, район, область
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Контактні дані
krutko139 @ gmail.com