Портфоліо Корсун Тетяни Валеріївни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:49, 27 січня 2014, створена Юрій Крічкевич (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Рослини - пошуки, знахідки, відкриття"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

7 клас, РОЗДІЛ1 «ТЕМА1. Будова та життєдіяльність рослин». Учні ведеть спостереження, здійснюють власні дослідження, пошук потрібної інформації в Інтернеті, складають кросвордив, біологічні казки, створюють власні проекти

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання роботи учнів під час роботи над проектом створюється часовий графік оцінювання де розписується поетапно затвердження сценарію, введення в тему і обговорення завдань, постановка питань на роздуми, ведення учбових записів, спостереження за діяльністю учнів,обговорення з учнями та учнями поміж собою результатів роботи над проектом. Тестування по темі,бланки рефлексії. Використаю такі інструменти як таблиця ЗХД, асоціативний кущ, дошка запитань.

Тест

Таблиця ЗХД

Асоціативний кущ

Дошка запитань

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над проектом за допомогою анкетування я виясню попередні знання учнів з даної теми. Далі запропоную переглянути підготовану презентацію на тему:рослини-відкриття,пошуки,знахідки. Після цього разом з учнями розроблю сценарій роботи над проблемою, сформую групи за принципом «світлофор» та обговорю в кожній групі основні питання,на які слід акцентувати учням свою увагу. Надам рекомендації щодо можливого використання пошукових джерел. Впродовж роботи над проблемою буду постійно консультувати учнів як працювати з мікроскопом,як фіксувати результати своїх спостережень,як поставити дослід на вивчення умов росту і розвитку рослин.В Інтернеті учні зможуть скористатись моїм блогом для отримання необхідної консультації, інформації,ресурсами gogl,окрім того в певний день і в чітко встановлений час проведу для учнів онлайн-конференцію по обговоренню проміжних результатів роботи над проектом та проблем,які можуть виникнути в учнів в ході роботи. Діяльність учнів в ході виконання проектів оцінюватиметься само- та взаємооцінюванням,аналізом журналів спостережень,а також оцінкою продукту проекту. В даному випадку це попередні презентації учнів по своїх темах, створення учнівського блогу та оцінка їх за допомогою форм для оцінювання продуктів проекту (форма оцінювання блогу, форма оцінювання командної роботи, форма оцінювання уміння аргументувати). Після завершення роботи над проектом я проведу захист проектів учнями, використаю таблицю ЗХД, і у вигляді рефлексії запропоную написати підсумкове есе.

Презентація вчителя

Учнівський блог

Форма оцінювання блогу

Форма оцінювання командної роботи

Форма оцінювання вміння аргументувати

Таблиця «ЗХД»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Корсун Тетяна Валеріївна

Фах, навчальний предмет

Біологія

Навчальний заклад

КЗ Підгородненська СЗШ №3

Місто\село, район, область

м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.01-25.01.2014

Місце проведення тренінгу

КЗ Підгородненська СЗШ №3

Тренери

Суйкова Ірина Василівна