Інформатизація освітнього простору закладу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Логотип проекту


Аннотація проекта

У школах накопичується багато різноманітної інформації на паперових носіях (класні журнали, навчально-методичні матеріали, накази тощо) Але поряд з’являються нові технології, автоматизовані засоби опрацювання інформації. Пошук необхідної інформації значно полегшується зі створенням єдиного інформаційного простору школи. Функціонування якого в значній мірі залежить від матеріально-технічного забезпечення, та злагодженої роботи всіх учасників навчально-виховного процесу.

Формуючи структуру єдиного інформаційного простору навчального закладу та базу даних, необхідно виходити з того, що реальна робота з їх використання залежить від матеріально-технічної бази та можливостей самого навчального закладу. Модель інформаційного простору може складатися з декількох рівнів.

Для розв’язання одного з основних завдань сучасного загальноосвітнього навчального закладу, підготовки випускників до життя в інформаційному суспільстві, необхідно забезпечити високу якість інформаційного середовища.

Назва проекту

Педагогічний проект "Інформатизація освітнього простору закладу"

Автор проекту

Тема дослідження

Чому необхідно створювати сучасний освітній простір навчального закладу Svin2.jpg

За результатами дослідження можна зпроектувати майбутню діяльність , направлену на поліпшення умов навчання, в якості пріоритетного напрямку особливу увагу приділити інформатизації навчального закладу

Проблема дослідження

"В чому заключається імідж Сучасної школи?"

Перелік ключових категорій проекта

  1. Розробка єдиного інформаційного простору.
  2. Активне використання сучасного технічного забезпечення.
  3. Загальнокультурна, інформаційна компетентність
  4. Компетентності з інформаційних і комунікаційних технологій
  5. Розробка функцій, інформаційного простору школи

Гіпотеза дослідження

Якщо створити в навчальному закладі інформаційне середовище, яке відповідає вимогам та стандартам сучасної передової педагогічної освіти, можна якісно впливати на якість знань учнів.

Мета дослідження

Результати дослідження

Sxema20121s.jpg

Висновки

Матеріали проектуи

Презентація проекту

фотоальбом