Портфоліо проекту з англійської мови "We learn English"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 01:08, 4 грудня 2013, створена Korzh (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Our amazing world"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, природознавство, історія

Вік учнів, клас

4клас, 9-10років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розраховано на учнів 4 класу в рамках програмної теми ,, Природа та навколишнє середовище ,,.Під час роботи над проектом учні знайомляться з найвизначнішими фактами людського існування. Кінцевим продуктом спільної праці учнів є проекти за обраними підтемами, буклети .

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

[2]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту, для виявлення потреб учнів, заповнюється таблиця З-Х-Д , в якій учні мають описати, що знають про англомовні країни: На першому етапі, з метою встановлення навчальних цілей, вчитель використовує метод мозкового штурму, який також дає змогу вчителю оцінити попередні знання та уявлення учнів. Впродовж роботи над блогом застосовуються такі інструменти оцінювання:: опитування , тести, які допомагають визначити навчальні потреби учнів, а також відслідковувати їх прогрес у навчанні. Для оцінювання навчальних досягнень учнів планується виконання ними наступних видів роботи: фотогалереї, буклети, доповіді. По завершенню вивчення теми вчитель проводить підсумкову контрольну роботу. Крім того проводиться взаємооцінювання роботи учнів у групах, з урахуванням того, який вклад зробив кожен учень і на скільки його вклад був цінним. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн-опитувальник знань учнів. На завершальному етапі рефлексії вчитель проводить мозковий штурм для того, щоб учні змогли порівняти поставлені цілі на початку роботи та її результати; оцінити власні здобуті знання та власний внесок у виконання проекту й внесок учнів по групі. На останньому уроці вчитель оцінює роботу учня за допомогою форми оцінювання блогу.

[3] [4]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

При вивченні теми учні досліджують країни, мова яких вивчається, їх географію та найцікавіші традиції. Вони працюють з відповідними Інтернет ресурсами. З метою з’ясування навчальних потреб учнів вчитель використовує Т- таблицю, вправу ”асоціативний кущ ”. Під час вступної презентації вчителя визначаються конкретні цілі та завдання учнів відповідно поділу на групи Вчитель роздає учням документ с фасилітації (план вивчення теми) На основі запропонованої форми презентації учні виконують свою роботу. Інтернет ресурси використовуються учнями на протязі всього проекту з метою отримання інформації, обміну інформацією між різними групами та в межах груп, створення мультимедійних презентацій, доступу вчителя до ресурсів учнів задля поточного моніторінгу виконання проекту. Вчителем створюється окремий блог, з метою демонстрації учням можливостей динамічного обміну інформацією, моніторингу поступового здійснення плану виконання проекту, проведення поточного оцінювання учнів в on -line режимі. На початку вивчення теми вчитель проводить опитування учнів, з метою диференціації начальних завдань при поділі класу на групи .При тому учні відразу отримують певні форми та чіткі крітерії оцінювання, що дозволяє розвинути самоспрямованність учнів та отримати певний прогрес у навчанні. Фасилітація є необхідною умовою виконання проекту. Вчитель заздалегіть оголошує учням план впровадження проектної діяльності в межах певної теми або курсу, розробляє мультимедійну вступну презентацію, публікує буклети для учнів , отримує необхідні дозволи, проводить з учнями бесіди та надає інструкції, щодо безпечної та етичної спільної праці, розробляє чіткі критерії оцінювання різних видів діяльності, з метою посилення мотивації навчальної діяльності тощо Окремою ланкою роботи керівника проету є систематичний перегляд робіт учнів та коментар до них з конкретними зауваженнями та пропозиціями. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання. Результатом роботи учнів є буклети, мультимедійна презентація, які діти презентують на відкритому уроці

[5]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Корж Наталія Іванівна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

"НВК № 12"загальноосвітній навчальний заклад I ступеня-гімназія"

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ, Красногвардійський район

Контактні дані

066 291 03 42, Kaverina2608@gmail.com, Kaverina3@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18-30 листопада 2013 року

Місце проведення тренінгу

м.Дніпропетровськ, КЗО "НВК № 12"загальноосвітній навчальний заклад I ступеня-гімназія"

Тренери

Оболонська Жанна Григорівна