Портфоліо Гранько Анни Олександрівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:19, 7 листопада 2013, створена Анна 84 (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Environment protection

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова,Environment protection.

Вік учнів, клас

14-15 років

Стислий опис проекту

До початку роботи на проектом вчитель презентує тему, основні питання проекту, перевіряє знання, вміння та навички учнів за допомогою вхідного тестування на блозі вчителя, заповнюють таблицю ЗХД. Я знайомлю їх з методом проектів. Потім. учні переглядають презентацію, яку підготував вчитель для зацікавлення, формування мотивації. Вони визначають сильні й слабкі сторони, на які вони повинні звернути увагу під час виконання нашого проекту. Вчитель рекомендує школярам сформувати цілі, які допоможуть досягти успіху у роботі над проектом. Діти збирають інформацію в літературі,Інтернеті та інших джерелах. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання й аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами,вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. Діти за інтересами об’єднуються в групи. Учні працюють з учительською презентацією . Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал, знайдений з різних джерел,за обраними критеріями. Вони відбирають матеріал для створення власної презентації. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото,підбирають ілюстрації до твору. Діти займаються її дизайном й оформленням, створюють власні публікації, буклети щодо нашої теми. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. Діти демонструють презентації, створені різними групамиучнівська презентація. Цей процес супроводжується оцінюванням. Вчитель поводить вихідне оцінювання. Учні відшукують до проекту матеріали з Інтернету, використовуючи Закон про авторське право, критично оцінюють веб-ресурси

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

До початку роботи на проектом вчитель презентує тему, основні питання проекту, перевіряє знання, вміння та навички учнів за допомогою вхідного тестування на блозі вчителя, заповнюють таблицю ЗХД. Я знайомлю їх з методом проектів. Потім. учні переглядають презентацію, яку підготував вчитель для зацікавлення, формування мотивації. Вони визначають сильні й слабкі сторони, на які вони повинні звернути увагу під час виконання нашого проекту.

Вчитель рекомендує школярам сформувати цілі, які допоможуть досягти успіху у роботі над проектом. Діти збирають інформацію в літературі, Інтернеті та інших джерелах. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання й аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами,вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. Діти за інтересами об’єднуються в групи. Учні працюють з учительською презентацією .

Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал, знайдений з різних джерел,за обраними критеріями. Вони відбирають матеріал для створення власної презентації. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото,підбирають ілюстрації. Діти займаються її дизайном й оформленням, створюють власні публікації, буклети щодо нашої теми.

Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. Діти демонструють презентації, створені різними групами. Цей процес супроводжується оцінюванням. Учитель поводить вихідне оцінювання Учні відшукують до проекту матеріали з Інтернету, використовуючи Закон про авторське право, критично оцінюють веб-ресурси.

Діяльність вчителя: • Підбір інформаційних ресурсів для проекту (вчителя). • Створення вчителем вступної презентації для учнів. • Створення дидактичних матеріалі • Формулювання основних питань в учительській презентації • Складання плану роботи • Визначення етапів роботи над проектом • Допомога в підборі ключових слів по темі дослідження, корегування плану роботи груп • Спільне планування проекту для окремих учнів (диференціація навчання) • Організація самостійної та групової діяльності учнів (і постійний контроль) • Ознайомлення із критеріями оцінювання проекту • Проведення консультацій, додаткових занять • Обговорити з учнями, як знайти джерела достовірної інформації за темою дослідження і використовувати їх, дотримуючись авторські права

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гранько Анна Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Філологічний факультет іноземне відділення англійська мова

Навчальний заклад

ПДПУ им.В.Г.Короленка

Місто\село, район, область

м.Новомосковськ,Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28.10-09.11.2013.

Місце проведення тренінгу

Гімназія №3

Тренери

Полякова Марія Вікторівна

Скуратовська Людмила Григорівна