Портфоліо Карвацької Ірини Іванівни
- Природа жива та нежива
Природознавство. Читання, українська мова, інформатика.
- 6-7 років,1 клас.
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 3 План вивчення теми (вставити файл)
- 4 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 5 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 6 Навчальні цілі
- 7 Опис оцінювання
- 8 Діяльність учнів та вчителя
- 9 Відомості про автора
Назва навчальної теми
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект впроваджений з метою виховання бережного ставлення до природи,формування почуття відповідальності за свої дії,активної життєвої позиції. Учні будуть з допомогою батьків шукати інформацію,досліджувати проблему,презентувати отримані результати .Навчальний проект з природознавства , допомагає з’ясувати поняття "Жива і нежива природа" України . Дослідити особливості живої і неживої природи, рослинного та тваринного світу. Діти отримують завдання і працюють в малих групах, створюють мультимедійні презентації та вчаться стисло висловлювати свою думку . Проект спрямований на формування уявлення про живу і неживу природу, ії властивості та застосування. На пояснення дітям властивості природи, її походження, значення для живих істот та господарської діяльності людини. На переконання дітей у необхідності бережливого ставлення та раціонального використання природи. Учасники проекту збирають всю необхідну інформацію про особливості живої і неживої природи, визначають позитивний і негативний вплив ії на розвиток цивілізації. Для кращої роботи в проекті учасники об’єднуються у команди по 6 учнів , робота команд координується вчителем. Учні проводять огляд літератури та інтернет-ресурсів з приводу даних питань, підтверджують літературні данні власними дослідженнями та складають звіт. Для підготовки звіту учні всіх 5 команд створюють презентації для показу у навчальному закладі.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проекту я використовувала методи усного контролю, тестування. На основному етапі--практичну роботу по визначенню предметів живої та неживої природи.На протязі всього проекту використовую самооцінку учнів та оцінку ними роботи своїх однокласників.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Навчальні цілі
Формувати в учнів поняття "жива та нежива природа"; вчити розрізняти предмети природи,визначати їх основні відмінності;виховувати бажання любити та оберігати природу.
Опис оцінювання
На початку роботи на проектом учні заповнюють ЗХД - таблицю, в якій наводять відомості про те, що вони знають, а також показують свої попередні знання щодо вивчення теми:«Жива та нежива природа". Вчитель проводить оцінювання навчальних досягнень учнів для того, щоб з'ясувати поперезді знання учнів з цієї теми за презентацією для проведення мозкової атаки.Цей документ допомогає вчителю відслідити, як самє іде процесс навчання учнів.До того, як учні почнуть працювати над міні – проектом зі створення презентації та публікації вони розроблять план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження.Впродовж роботи над проектом учні також використовують форму оцінювання, яка допомогає їм виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проектів.Коли учні завершать частину дослідження, вчитель перевірить їх спостереження, правильність запису, щоб з'ясувати, чи потребують учні додаткових інструкцій.Коли учні працюватимуть у малих группах над створення презентації, публикації для того, щоб поділитися з іншими своїми здобутками та знаннями, вони використовують Контрольний список для презентацій та публікацій, який допомогає їм створювати таку презентацію та публикацію, яка відповідає вимогам.Оскільки це груповий проект, учні використовуватимуть форми взаємооцінювання. Їх кінцевий продукт буде оцінений за Формою оцінювання.
Діяльність учнів та вчителя
Відомості про автора
- Ірина Карвацька
- Вчитель початкових класів.
- П'ятихатська ЗШ І-ІІІ ст. №1
- М. П'ятихатки, Дніпропетровська обл.
- 0988840621
- 16.09-28.09.2013.
- П'ятихатська ЗШ І-ІІІ ст. №1
- Бушуєв Андрій Валерійович
Філіпчук Андрій Леонідович