Портфоліо Кузенна В.О.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:28, 11 червня 2013, створена Kuzenna (обговореннявнесок) (Відомості про автора)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Квадратні рівняння

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія,технології.

Вік учнів, клас

14-15 років,8-й клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж всієї роботи над проектом. Щоб визначити навчальні потреби учнів, а також встановити навчальні цілі проводиться діагностика навчальних потреб учнів за Таблицею З-Х-Д. Визначення попередніх знань з теми «Рівняння» проводиться за допомогою Опитувальника. Під час роботи учнів над проектом використовуються такі методи оцінювання, як вчительська консультація і спостереження за роботою груп. Впродовж роботи над проектом кожна група здійснює самооцінку роботи за Критеріями оцінювання роботи в групах. По завершенні проекту учні виконують практичну роботу на виявлення рівня знань, умінь, навичок здобутих ними у процесі роботи над темою «Квадратні рівняння». Учнівські роботи у вигляді інформаційних бюлетенів, презентацій оцінюються за Контрольним списком для оцінювання. Завершує оцінювання роботи над проектом рефлексія, яку учні проводять за Карткою самооцінки

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя

- До початку роботи над проектом вчитель надає  батькам учнів коротку  інформацію про проектний метод навчання і отримує  від них згоду на роботу дітей в мережі  Інтернет. 

- Перед початком роботи над проектом за допомогою ключового запитання «Яку роль відіграють квадратні рівняння в математиці?» створює перед учнями проблемну ситуацію. - Обговорює з учнями питання за темою проекту (стартова презентація]). - Проводить тестування за таблицею З-Х-Д та діагностику фактичного рівня знання теми, за результатами яких об'єднує учнів у групи. - Обговорює з кожною групою учнів цілі та план проведення досліджень. - Готує список довідкової літератури та посилань на освітні сайти. - Формує критерії оцінювання роботи учнів.

Діяльність учнів - Учні об'єднуються в групи «Будівельники», «Дизайнери», «Мешканці», за результатами тестування та діагностики рівня знань, яку проводить учитель на початку роботи над проектом - Кожна група обдумує план проведення досліджень, обирає дослідницькі методи і форми педставлення результатів. - Група «Дизайнери» проводить дослідження щодо питань історії виникнення квадратних рівнянь, з’ясовуює чим була викликана потреба вміння розв’язувати квадратні рівняння, збирає інформацію про видатних вчених, які зробили свій внесок у розвиток теорії і практики розв’язування квадратних рівнянь. - Група «Будівельники» опрацьовує теоретичний матеріал, зокрема з’ясовує, що таке квадратне рівняння, види квадратних рівнянь, способи їх розв’язування, а також доводить, що квадратне рівняння може бути математичною моделлю практичної задачі. - Група «Мешканці» розв’язує задачі (за допомогою квадратних рівнянь) запропоновані вчителем із різних галузей математики,а також за допомогою зібраної інформації та на конкретних прикладах переконує учнів, що квадратні рівняння застосовуються в багатьох темах шкільного курсу математики. - Групи оформлюють результати досліджень у вигляді інформаційного бюлетеня («Дизайнери»), довідкової збірки з питань теорії та інструкціями, пам’ятками, алгоритмами («Будівельники»), збірки задач та рекомендацій до них («Мешканці») - Учні оцінюють роботу групи над проектом. - Проводять рефлексію через роздуми про те, що вдалося і не вдалося зробити в даному проекті, чому вони навчилися.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Кузенна


Фах, навчальний предмет

вчитель математики


Навчальний заклад

Гімназія №2,м.Хельницький.

Місто\село, район, область

м. Хмельницький.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери