Портфоліо Савва О. В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:19, 11 червня 2013, створена Oluchka2013 (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ПЛАЗУНІВ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

БІОЛОГІЯ (ЕКОЛОГІЯ ТА ГЕОГРАФІЯ)

Вік учнів, клас

13-14 РОКІВ- 8 КЛАС

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На першому етапі учні будуть поділені на 4 групи. Вчитель роздасть їм завдання, а саме, 1 група буде досліджувати ряд лускаті, друга група досліджуватиме ряд черепахи, третя – ряд крокодили, 4 – плазунів нашої місцевості. Після збору інформації, учні готуватимуть спільний проект, для цього їх співпраця буде здійснюватись на уроці та вдома через спілкування в соц. Мережах. На проміжному етапі роботи кожна група прозвітує про зібрані матеріали, вчитель вибере потрібну інформацію та видалить з виступів зайве. На третьому етапі учні готують спільний проект та презентують його перед запрошеними раніше слухачами.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початковому етапі підготовки учням роздаються критерії оцінювання розроблені вчителем. Таким чином вони можуть реально знати об’єм роботи, яку вони виконають для досягнення позитивного результату. Критерії оцінювання можуть також слугувати критеріями для послідовного виконання роботи учнями. Таким чином на початковому етапі роботи учні зможуть ефективно використовувати затрачений час та ресурси.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

• При вивченні теми учні досліджують внутрішню та зовнішню будову плазунів; • Досліджують ряди плазунів: лускаті черепахи та крокодили • Новий навчальний матеріал базується на попередньо вивчених темах: Земноводні та Риби; • При виконанні навчальних проектів учні беруть з інтернету додаткову інформацію та фото • Учні використовують приклади проектів які створили інші учні та вчитель • Оцінювання проектів відбувається за такими критеріями: дизайн, інформативність, прив,язаність до теми • ;при виконанні проектів здійснюється диференціація учнів за здібностями та нахилами та спостерігається прогрес; • Керування учнівським проектом здійснюється толерантно , надані усі необхідні інструкції та рекомендації

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

САВВА ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА

Фах, навчальний предмет

БІОЛОГ- ГРУНТОЗНАВЕЦЬ . БІОЛОГІЯ

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

м. Хмельницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

вчительський

Дати проведення тренінгу

5.06- 11.06 2013

Місце проведення тренінгу

м. Хмельницький гімназія № 2

Тренери

Джигал О. М.