Обговорення:Навчальний проект "З надією і повагою до нащадків"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:22, 22 березня 2011, створена Лук'яненко Юлія Володимирівна (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Шановні друзі, колеги! Дуже вдячна за підтримку і щаслива від того, що наш проект був цікавим для Вас! Але ця перемога - спільна!Найтепліші слова вдячності я говорю Мачулі Ірині Володимирівні, тренеру, вчителю Запорізької гімназії №46, Телятник Кірі Валентинівні,методисту з інформаційних технологій регіонального науково-методичного центру інформатики і інформаційних технологій ЗОАППО, Черніковій Людмилі Антонівні, завідуючій регіональним науково-методичним центром інформатики і інформаційних технологій ЗОАППО,Григоренку Олександру Григоровичу, вчителю інформатики Запорізької гімназії №47, Путій Тетяні Миколаївні, старшому викладачу кафедри філософії і суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОАППО, Коваль Валентині В'ячеславівні, директору Запорізької гімназії №47 за допомогу, конструктивну критику, підтримку. Дякую Вам!!!


Дійсно, дуже корисний та цікавий для учнів проект! З детального опису та послідовних кроків зрозуміло, що ефективна співпраця учнів вдалась, навчальний матеріал мав засади для формування літературознавчих компетенцій. Роботи учнів демонструють ці компетенції високого рівня. Не залишається сумнівів, що такі учні будуть і в подальшому впевнено й продуктивно вирішувати проблеми, що принесе їм нові здобутки й успіхи. --Наталія Саражинська 19:59, 12 березня 2011 (UTC)


Даний проект цікавий, корисний і такий, що демонструє ефективне використання ІКТ. Але для того, щоб можна було краще зрозуміти не лише ідею, а і конкретні дії та одержані результати можливо краще їх подати у формі таблиці (що робили учні, які результати отримали - посилання на онлайн ресурси, наприклад, відеоекскурсію). Якщо є блог проекту, додайте, будь-ласка, посилання. Карта пам'ятників у мене не відкривається: точніше карта відкриваєьбся, а до неї нічого не прикріплено. Якщо я щось не так роблю, то може така "проблема" виникнути і ще в когось, тому додайте короткі інструкції по користуванню ресурсами. З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 09:30, 28 лютого 2011 (UTC)

Шановна Олено! Дякую за підказку:розмістити матеріал у таблицю. Дійсно, він тоді буде краще "організованим". Карту перевірили - всі посилання працюють. Спробуйте, будь ласка, ще раз.З повагою, Юлія.


Юліє! Дуже приємно, що в нас відбувається конструктивний діалог. Є ще запитання - де знайти ресурси, анонсовані як "

* Склали "Цитатник", в якому зібрані афористичні вислови письменника (дивіться на веб-сторінці). 
* Поповнили віртуальну бібліотеку творів А.П.Чехова (дивіться на веб-сторінці). 
* Склали путівник "Українська Чеховіана" (дивіться публікацію). "

Дякую за співпрацю.


Міста, де встановлені пам'ятники - це фото в Пікассі? А де Гугл-карти - щось не можу знайти.... додайте посилання, бо ідея дуже цікава, а реалізація корисна! З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 06:57, 3 березня 2011 (UTC)


Доброго дня, Олено! Дякую за зауваження і побажання. У талиці (графа "Що з цього вийшло") є посилання на веб-сторінку "Наш современник" та публікацію "В гостях у Чехова". "Цитатник", "Путівник", бібліотека розміщені там. Знаєте, я, мабуть, перенесу посилання. Так буде зрозуміліше. На Гугл-картах і в Панораміо розташовані пам'ятники літературним персонажам. Олено, ми ще раз перевіримо посилання на геосервіс, вибачте. Скажіть, а в Панораміо Вам вдалося подивится фото і їх розташування на карті і на Планеті Земля? З повагою, Юлія.


Олено, ще додам: віртуальна екскурсія до міст, де розташовані пам'ятники, представлена у вигляді презентації, і ми більше звертали увагу саме на дослідження питання про "друге життя" чеховських персонажів. Справа в тому, що саме таких пам'ятників не дуже багато, але до ювілею їх втілювали навіть у льоді. Тому ми додаємо фотоальбом "Вишневый сад" в Екатеринбурге" в Пікасі як доповнення до презентації "Потомству в пример и назидание" і карту "Где живут герои А.П.Чехова?". Ваша ідея розповісти саме про міста, використовуючи сервіси веб-2.0., - цікава!!! Чим мені подобається наше спілкування, так це тим, що з'являються нові ідеї, які можна використовувати у подальшому, і є можливість вчитися і поглиблювати свої знання. Ще раз дякую. З повагою, Юлія.


Юліє! З наступаючим святом!!!!! Всі посилання в описі працюють. Мені було дуже цікаво.... маю надію, що люди (учні і те тільки) будуть лишати коментарі, а можливо і доповнення. З повагою, Кузьмінська О--Olena K. 09:50, 5 березня 2011 (UTC)лена