Користувач:Nadia krat
Зміст
Прізвище, ім'я, по батькові:
Крат Надія
Регіон:
Донецька обл
Місце роботи:
Макіївська ЗШ № 50 І-ІІІ ступенів.
Посада:
учитель математики.
Мій внесок
Портфоліо вчителя математики Крат Надії Семенівни з теми "Симетрія".
Мої проекти
Назва навчальної теми
Симметрия.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Геометрія, фізика, хімія, біологія.
Вік учнів, клас
14-15 лет, 9 клас.
Стислий опис проекту
Завдяки пошуку симетрії в дисциплінах природознавства учні повинні зрозуміти звязок між науками.
Основной спосіб вивчення теми – системний.
Повний План вивчення теми
План вивчення теми
Освітні засади.
Державні освітні стандарти.
Забезпечення оволодіння учнями основних змістовних ліний курсу геометрії – геометричні фігури та їх властивості. Учень повинен пояснювати здобуті результати; здійснювати пошук необхідної інформації, використовувати засоби ІКТ.
Основіваясь на госстандартах смежніх наук естесвознания – физики, хімії та біології здійснити пошук зв*зку наук природознавства.
План впровадження проекту
[ред.] Навчальні цілі
Навчити учнів самостійно розв'язувати системи лінійних рівнянь, використовуючи при цьому літературу, Інтернет. Використовувати отримані знання для розв'язування прикладних задач .
Навчити учнів описувати симетрію відносно точки і прямої; будувати симетричні фігури; наводити приклади фігур, які мають вісь симетрії, центр симетрії. Застовувати вивчені означення і властивості до суміжних наук природознавства. ав
[ред.] Опис оцінювання
Оцінювання учнів проводиться у продовж всієї навчальної теми
Оцінювання учнів проводиться у продовж всієї навчальної теми
До початку проекту: для оцінювання попередніх знань учнів про розв’язування систем лінійних рівнянь застосовується Опитувальник з теми «Розв’язування систем лінійних рівнянь». Окрім цього учні заповнюють в Таблицях «ЗХД» два стовпчики: Знаємо та Хочемо дізнатися. В ході реалізації проекту: учні заповнюють таблицю «Контрольний список. Співробітництво». Для само оцінювання та під час планування і проведення учнями проекту вони заповнюють «Форма оцінювання дослідницького процесу». Після закінчення проекту: Учні презентують створені інтелектуальні продукти. Для оцінювання залучаються і самі учні, об’єднані у групи, які заповнюють Форма оцінювання до вікі-сайту та Форму оцінювання мультимедійної презентації. Учні заповнюють третій стовпчик «ЗХД»: Дізналися.Остаточна оцінка за тему виставляється із врахуванням оцінки за презентацію та Вікі-статті