Портфоліо навчального проекту "Містер Конфлікт"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:26, 16 квітня 2013, створена Мікулінська Наталія Володимирівна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Конфлікти і здоров’я».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Освітня галузь "Основи здоров'я".

Освітня галузь "Технологія"

Освітня галузь "Психологія"

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Всі без винятку хочуть бачити дітей щасливими, усміхненими, тими, які вміють спілкуватися з оточуючими людьми. Тому одне із завдань, що стоїть перед педагогами - допомогти дитині розібратися в складному світі взаємин з однолітками і дорослими. В результаті роботи над даним проектом учні визначають вплив конфліктів для здоров'я людини, аналізують позитивні та негативні сторони конфлікту та їх вплив на вибір життєвих принципів для подальшої життєдіяльності. Вчаться працювати у творчих групах, обробляти інформацію, складати аналітичні висновки. Учні будуть досліджувати способи виходу із конфлікту(за методикою Томаса «Стратегія виходу із конфлікту»), створять пам’ятку «Як запобігти конфлікту?». Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 5 груп, за результатами тестування. З завданнями для груп можна познайомитись у презентації вчителя.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання з метою розвитку в учнів навичок мислення вищих рівнів і навичок 21 століття при розробці змісту учнівських проектів. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми буде організоване обговорення Ключового запитання, учитель занотує відповіді учнів та їх думки, щоб використати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки блогу

1. До початку проекту проводиться:

• діагностика навчальних потреб учнів;(вхідне тестування) • рівня їх фактичних знань з теми. (таблиця ЗХД)

2. Під час проведення проекту проводиться:

• тестування для групування учнів; • відслідковування ходу виконання роботи; ( контрольний список для самоспрямування, оцінювання участі в обговоренні, оцінювання вміння робити висновки, аркуш рефлексії тощо) • контроль за дотриманням вимог до виконання різних видів роботи(контрольні списки для блогів, буклетів, презентацій, дослідження, групової роботи тощо)

3. По завершенню проекту проводиться:

• оцінювання діяльності учнів; (форми для оцінювання дослідження, групової роботи, самооцінювання тощо ) • оцінювання створених учнями робіт(форми для оцінювання блогу, презентації, буклету); • вихідне тестування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

блог учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тимченко Наталя Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

практичний психолог

Навчальний заклад

Криворізький Центрально-Міський ліцей

Місто\село, район, область

Кривий Ріг

Відомості про тренінг

За програмою тренінгу "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

02.04.2013 - 15.04.2013

Місце проведення тренінгу

Криворізький Центрально-Міський ліцей

Тренери

Шапоріна Ольга Олександрівна