Користувач:Іван Кардаш

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:37, 29 березня 2013, створена Іван Кардаш (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук



«Електричний струм помічник чи ворог?»

Допоміжні предмети

Хімія

Навчальна тема

Електричний струм помічник чи ворог?

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту

Матеріал, який діти будуть вивчати за цим проектом, входить до великої теми « Електричний струм» підтеми «Електричний струм у різних середовищах» у 9 класі . Протягом цієї теми учні шукатимуть інформацію з даної теми, дізнаються, як застосовується струм у розчинах, напівпровідниках, електролітах, створять кінцеву презентацію. Учні об’єднуються у 4 групи за видами середовищ.

Повний План вивчення теми

ПЛАН ВИВЧЕННЯ ТЕМИ ПЛАН ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕМИ

Навчальні цілі

Сформувати: • розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах; • вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; • розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації; • уміння використовувати комп’ютерні технології як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації; • уміння адаптуватися до різних ролей та рівнів відповідальності; • усвідомлення власного розуміння навчання та своїх потреб щодо навчання; • уміння та навички продуктивної праці разом з іншими.

Опис оцінювання

На початку проекту оцінюю готовність учнів до проблемного навчання та рівень знань АНКЕТУВАННЯМ та методом «ЗХД» . Впродовж проекту діяльність учнів потрібно оцінювати на протязі всього проекту за допомогою формуючого оцінювання, це може бути оцінювання за допомогою опитувальника в Інтернет мережі, який може зробити вчитель, чи може бути зроблена форма оцінювання на листі або в електронному варіанті. Наприкінці роботи оцінювання та взаємооцінювання продукту – мультимедійних презентації ФОРМОЮ .

Діяльність учнів і вчителя

Перед початком проекту учні заповнюють он-лайн форму ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ.

Батьки заповнюють ДОЗВІЛ

Корисні посилання:

http://class-fizika.narod.ru

http://elkin52.narod.ru

http://nsportal.ru

http://interfizika.narod.ru

http://uk.wikipedia.org

Групи учнів: 1 група – струм у металах та розчинах, 2 група – струм у напівпровідниках, 3 група – струм у газах, 4 група- загальна презентаці з теми. У кожній групі 2-3 учні шукають інформацію про: 1 – історичні факти, вчених, 2- експериментальні досліди та механізм існування струму у середовищі, закони та ВАХ, 3 - практичне застосування струму у даному середовищі.

Заняття №1 Постановка мети, оголошення теми проекту. 1. Під час вступної презентації учні відповідають на питання он-лайн анкети, та працюють з таблицею ЗХД. 2. Розподіл ролей: історик-дослідник, практик, веб-дизайнер. За Формою ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ, яку заповнювали перед початком проекту, учитель проаналізувавши уподобання учнів пропонує списки учнів по ролям. 3. Об`єднання в групи та оголошення тем для груп . Об`єднання в групи (Вибір по категоріям). Викликаємо 3 істориків-дослідників ( якщо бажаючих буде більше, то істориків-дослідників в групі може бути 2). Кожен історик-дослідник вибирає собі практика, практик вибирає веб-дизайнера (їх теж може бути 2). Розподіл за групами (середовище) – методом Лото.

4. Учні отримують КОНТРОЛЬНИЙ СПИСОК Поекту , в якому записують дати проведення етапів своєї роботи, також обговорюють свої ролі та функції, визначаються з завданнями до наступного заняття. Заняття №2 1. Учні обговорюють план розвитку проекту та складають його в вільній формі. 2. Відповідно до своїх ролей, починають виконання проекту. 1 група. Електричний струм у металах та рідинах. 2 група. Електричний струм у напівпровідниках. 3 група. Електричний струм у газах.

Ролі та Функції Історик - дослідник – готує історичні відомості про вчених, які досліджували явище, про експерименти, які проводились, які результати отримали. Практик – готує інформацію про практичне застосування проходження електричного струму у даному середовищі. Веб-дизайнер - збірає та шукає матеріал для презентації , починає створювати презентацію , обробляє матеріали.

Заняття №3 Ролі та Функції Історики починають презентацію проекту, оприлюднюють теоретичну частину презентації Експериментатори демонструють, які експерименти проводились, які результати отримали Веб-дизайнери готують елементи презентації до показу Заключний етап Оголошення результатів та оцінювання учнів згідно ФОРМИ ОЦІНЮВАННЯ ПРИКЛАДУ УЧНІВСЬКОЇ РОБОТИ

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ