Користувач:Зверева Анна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:48, 16 березня 2013, створена Анна Зверева (обговореннявнесок) (Ім'я, прізвище)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Виконання проекту "Створення антитютюнової,антиалкогольної, антинаркотичної реклами"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - Основи здоров`я Другорядний предмет - Образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

12-13 років,7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконання у 7 класі практичної роботи за темою «Розробка проекту «Створення анти нікотинної, антиалкогольної та антинаркотичної реклами». Учні поділяються на 3 групи: «Антинікотинна реклама», «Антиалкогольна реклама», «Антинаркотична реклама». Основні види діяльності учнів: пошукова (добирання матеріалів зі своєї теми), творча (скласти міні-твір-роздум про шкідливість тютюну, алкоголю чи наркотиків), художня (створити плакат, рекламний лист або буклет засобами образотворчого мистецтва). Під час вивчення теми та роботи над проектом скласти презентацію. [1]

План вивчення теми (вставити файл)

[2]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту використовуються анкетування, «Мозкова атака», таблиці «ЗХД» (документ оцінювання навчальних потреб учнів[[3]]), що дає можливість o вчителю: оцінити навчальні потреби учнів, їх попередні знання o учням: навчатися активно і більш зацікавлено; пригадувати те, що вони вже знають; вчитися формулювати запитання; формувати нові знання. Для оцінювання учнями навиків спільної діяльності в процесі роботи над проектом використовується самооцінювання спільної роботи[[4]]. Для оцінювання записів в зошитах знайденої, необхідної для проекту інформації, використовується Бланк оцінок учнівських записів [[5]]. Протягом всього проекту створюється презентація (шаблон презентації [[6]] , приклад учнівської роботи [[7]]) , в яку записується рефлексія кожного уроку, що дає змогу прослідкувати активність учня в процесі роботи. В кінці роботи над проектом повертаємося до таблиці «ЗХД», яка дає можливість зрозуміти ефективність проекту. Форма оцінювання учнівської роботи [[8]] .

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель показує презентацію учням про метод проектів (Презентація ідей проекту [[9]]) та знайомить з буклетом [[10]]. Пояснює які знання та навички вони повинні мати у кінці вивчення теми. Ставляться завдання на кожен урок. Розповідається про можливості використання Інтернет-ресурсів при роботі над проектом, про плагіат, авторське право, про дозволи батьків на роботу і інтернеті [[11]] , про безпечний інтернет . При роботи над проектом учні діляться на 3 групи. Кожна група виконує власне завдання. Роботу оцінюють самостійно, дотримуючись критеріїв роботи у групах [[12]]. Матеріал збирається самостійно вдома, використовуючи ресурси Інтернету, протягом вивчення всієї теми та корегується на уроках. Практична робота – малювання плаката – виконується на останньому уроці, при цьому комп’ютер не використовується.

Документ для фасилітації [[13]],інструкція [[14]] , форма для опитування [[15]] , результати опитування і діаграма [[16]] , план вивчення теми [[17]] , план впровадження [[18]].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ганна Звєрєва

Фах, навчальний предмет

учитель основ здоров`я

Навчальний заклад

Краснолуцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8

Місто\село, район, область

м.Міусинськ, м.Красний Луч, Луганська обл.

Контактні дані

т.0507609236

Відомості про тренінг

Тренінг по Методу проектів

Дати проведення тренінгу

10.11.2012-20.12.2012

Місце проведення тренінгу

ЗОШ № 10 І-ІІІ ступені М. Красний Луч

Тренери

Шуріна Наталія Аркадіївна