Развитие творческой личности

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:28, 8 січня 2013, створена Фролова (обговореннявнесок) (Автор проекту)

Перейти до: Навігація, пошук


Автор проекту

Фролова Лариса Григорьевна, учитель информатики Свердловского лицея №1 Свердловского городского совета Луганской области

Назва проекту

"Мій край - легенда"

Предмет, клас

Предмети: історія, географія, українська літкратура, музика, образотворче мистецтво. 5-11 класи

Коротка анотація проекту

Сьогодні незважаючи на складні економічні та політичні процеси інтерес саме до історичної проблематики є цілком закономірним. Адже людина завжди прагнула пізнати своє минуле, витоки своєї національної культури, історії свого роду. Саме тому і з’явився навчальний проект “Мій край - легенда”. Він передбачає вивчення та дослідження історії рідного краю – Міусинська. Це активізує кожного нашого учня-учасника та пробуджує інтерес до історії своєї“малої батьківщини”.

Спрямовуючі запитання

Ключове запитання

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього?

Тематичні запитання

Яке місце займає Міусинськ в моєму серці?

Змістові запитання

В якому столітті був заселений наш край? Який вплив має історія на розвиток нашого краю? Яке місце залишає людина на землі? Чи знаєш ти видатних людей свого краю?

Компетентності, які розвиває навчальний проект

Дидактичні цілі проекту

Після завершення проекта учні повинні: оволодіти новими знаннями з теми "Мій край - легенда", використовувати та систематизувати нові знання в творчій діяльності;розвивати навички порівнювати, класифікувати, узагальнювати поняття і явища в межах теми, удосконалювати комунікативні навички у межах самостійної роботи й роботи в групі, удосконалення вміння роботи з інформацією та медіа ресурсами,розвиток логічного й аналітичного мислення, пам'яті та уяви, розвиток творчих здібностей учнів;виховання позитивного ставлення до національних і загальнолюдських культурних цінностей, виховання шанобливого ставлення до культури рідного краю та історії свого народу, вховання цілеспрямованості й організованості.

Методичні завдання проекту

Методичною задачею є: формуваня та розвиток життєвих компетентностей шляхом організації роботи із завданої тематики через окремі предметні галузі, формування соціальної, комунікативної і комп'ютерної компетентності учнів, формування національної свідомості, толерантне ставлення до культури свіх народностей, які проживають в рідному місті.

Предметні області

1. Список

  1. ...
  2. ...

2. Карти "Інтеграція предметів у навчальному проекті"

Карти навчальних проектів, виконані вчителями або обдарованими учнями в Вubbl.us, за допомогою Freemind, за допомогою графвіза.


Публікація вчителя

Візитна картка проекту

Презентація вчителя для виявлення уявлень й інтересів учнів

презентация [1]

Самостійні дослідження учнів

Приклад продукту проектної діяльності учнів

Матеріали по формуючому й підсумковому оцінюванню

Оценочный лист [2]

Матеріали по супроводу й підтримці проектної діяльності

Інші документи