Портфоліо Сукач Вікторії Вікторівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:09, 29 грудня 2012, створена Сукач Вікторія Вікторівна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Австралія

Evkalipt.jpg Evkalipt2.jpg

Основний та другорядні навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

За короткий час (два тижні), учні мають здійснити захоплюючу подорож до батьківщини коали, тобто, Австралії. При цьому знання, якими вони оволодіють, мають задовольняти державні освітні стандарти та відповідати навчальним потребам учнів. Учні дізнаються про метод проектів як такий, пройдуть оцінювання на початку роботи, під час та в кінці проекту. Проведуть публічну демонстрацію.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Під час першої зустрічі з учнями, ми маємо обговорити Основні питання та визначити навчальні потреби. В ході опитування, я дізнаюся, яким матеріалом учні володіють, а над чим треба працювати, створюємо «Асоціативний кущ», "Організаційну діаграму", починаємо заповнювати таблицю «З-Х-Д», переглядаємо настановчу презентацію. Для того, щоб контролювати процес учнівського дослідження, доцільно використати «контрольні списки» для порт фоліо, блогу, плану. Для об’єктивного оцінювання учням роздаються форми самооцінювання групової діяльності, оцінювання блогу. Учні в процесі роботи заповнюють другий стовпчик таблиці «З-Х-Д» та відвідують консультації вчителя. Використовуючи сучасні соціальні мережі, учні мають змогу консультуватися один з одним.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1) Учні зустрічаються з вчителем, в позаурочний час, для ознайомлення з роботою, що їх очікує. Вони знайомляться з навичками 21 століття, якими можна оволодіти, навчаючись за проектною технологією.

2) Учитель в усній формі проводить опитування для встановлення навчальних потреб учнів, дізнається який саме напрямок дослідження їх цікавить (географічне положення Австралії, її клімат, рослинний та тваринний світ тощо), переглядають презентацію.

3) Згідно жеребкування (для об’єктивного розподілу), об’єднуються в групи та визначаються з напрямками дослідження.

4) Учні самостійно створюють план дослідження, вчитель, за необхідності, його корегує та перевіряє, щоб вимоги до навчальних потреб задовольняли державні стандарти. Згідно вимог, оцінювання є формуючим, тому учні постійно підлягають контролю. Для самоконтролю їм роздаються контрольні списки та форми оцінювання, які завантажуються із сайту оцінювання.

5) Учні, користуючись Інтернет-ресурси, мають змогу постійно отримувати відповіді на свої питання та консультуватися із вчителем.

6) По закінченню роботи учні проходять тематичне оцінювання, щоб можна було встановити рівень їхніх знань, умінь та навичок, перевірити обізнаність із теми, що вивчається.

7) За результатами тестування планується день та час для демонстрації порт фоліо учнів, виставляються оцінки, згідно підготовлених критеріїв.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Вікторівна Сукач

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Валівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Валове, Криворізький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 17 грудня по 29 грудня

Місце проведення тренінгу

Валівська СЗШ (друга половина дня)

Тренери

Хуторна Вікторія Анатоліївна