Портфоліо Бондаренко Валерії Василівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 01:37, 27 грудня 2012, створена Бондаренко Валерія Василівна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Детективна література. Артур Конан Дойль

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом, необхідно провести опитування, з метою виявлення попередніх знань учнів та визначення їх навчальних потреб. Обговорити з учнями можливі Основні питання та переглянути презентацію вчителя, щоб учні ознайомилися із завданнями, які треба виконати. Створюють «Асоціативний кущ», починають записувати таблицю «З-Х-Д» (перший стовпчик). Під час роботи над проектом учні продовжують працювати із таблицею, працюють із формами оцінювання та контрольними списками. По закінченню учні проходять обов’язкове тестування, заповнюють всі таблиці і форми, обговорюють результат.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель розповідає учням, за необхідності – їх батькам, про проектну діяльність за допомогою буклету. При вивченні теми учні досліджують творчість Артура Конана Дойля, працюють з Інтернет-ресурсами, відеофільмами. З метою з’ясування навчальних потреб учнів вчитель використовує таблицю «ЗХД», вправу “Асоціативний кущ”. Під час презентації вчителя визначаються конкретні цілі та завдання для , які об’єднуються в групи за інтересами або жеребкуванням. Інтернет-ресурси використовуються учнями протягом всього проекту з метою отримання інформації, створення мультимедійних презентацій, доступу вчителя до учнів для поточного моніторингу виконання проекту. Вчитель може створити окремий блог-зразок, з метою демонстрації учням можливостей динамічного обміну інформацією. На початку вивчення теми вчитель проводить опитування учнів, з метою диференціації навчальних завдань під час поділу класу на групи. При тому учні відразу отримують певні форми та чіткі критерії оцінювання, що дозволяє розвивати самоспрямованність учнів. Фасилітація є необхідною умовою виконання проекту. Вчитель заздалегідь оголошує учням план впровадження діяльності в межах певної теми, розробляє мультимедійну вступну презентацію, публікує буклет, отримує необхідні дозволи, проводить з учнями бесіди та надає інструкції, щодо безпеки та етичної спільної праці, розробляє чіткі критерії оцінювання різних видів діяльності. Окремою ланкою роботи керівника проекту є систематичний перегляд робіт учнів та коментар до них з конкретними зауваженнями та пропозиціями. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валерія Василівна Бондаренко

Фах, навчальний предмет

Вчитель німецької мови

Навчальний заклад

Валівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Валове, Криворізький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

valeriyabondarenko1953@gmail.com

Відомості про тренінг

Працюємо у другій половині дня

Дати проведення тренінгу

З 17 грудня по 29 грудня

Місце проведення тренінгу

Валівська СЗШ, кабінет інформатики

Тренери

Хуторна Вікторія Анатоліївна