Портфоліо проекта "Атлантичний океан"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:17, 1 грудня 2012, створена Natalya Golovko (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Таємниці Атлантичного океану

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Інформатика

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Під час вивчення теми учні беруть участь у проекті «Таємниці Атлантичного океану». За допомогою нього вони ознайомлюються із загальними відомостями, географічним положенням, історією дослідження, особливостями будови океану, кліматичними особливостями, органічними світом і багатствами океану. Учні аналізують і з`ясовують навчальний матеріал, визначають ідейно-тематичне спрямування і призначення. Для спільної роботи учні створюють блог і розміщують у ньому свої напрацювання .

План вивчення теми (вставити файл)

План портфоліо

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційних зразків для представлення результатів учнівських групових проектів за темою «Атлантичний океан»: презентацій та буклета. На початковому етапі проводимо дослідження ЗХД Також для оцінювання кінцевих презентацій використовується форма оцінювання Оцінювання презентації. Контрольний список Контрольний лист питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту . Після обговорення у класі оцінюється ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження та тестування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи вчитель знайомить учнів із методом проектів.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Для виявлення рівня обізнаності учнів у географічних фактах, використали опитувальник. Щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, використали презентацію. Для пошуку теоретичного матеріалу,фото та ілюстрацій учні використовували різні джерела мережі Інтернет. Для безпечного користування Інтернетом для дітей провели інструктаж «Безпека в Інтернеті» та провели тест «Авторське право». Оцінювання здійснюється за допомогою заповнення Таблиці З-Х-Д. Диференціація навчання здійснюється у роботі дітей у групах: «Дослідники», «Флористи», «Синоптики». В даному виді діяльності чітко проявляється самостійна та дослідницька робота учнів. Результатом роботи кожної групи є презентація та усний захист своєї частини проекту. Учні створили блог, де виклали приклад своєї Учнівської роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Головко Наталія Григорівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики


Навчальний заклад

КЗО "Незабудинська СЗШ І-ІІІ ст."

Місто\село, район, область

с.Незабудине Солонянський район Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26.11.2012 - 01.12.2012

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти


Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна

Кущова Тетяна Анатоліївна