Портфоліо на тему "З чого все починається?

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:30, 1 грудня 2012, створена Іусов Едуард (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

З чого все починається?

Буклет

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, хімія, інформатика

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 7-х класів, учні повинні в результаті дослідів та пошукової роботи в Інтернеті дослідити будову речовини, що всі речовини складаються із найменших частинок - атомів і молекул.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Початкове оцінювання учнів можна проводити по схемі З-Х-Д[2],тесту[3] а також за допомогою Т-таблиці[4] Діяльність учнів потрібно оцінювати на протязі всього проекту за допомогою формуючого оцінювання, це може бути оцінювання за допомогою опитувальника[5] в Інтернет мережі, який може зробити вчитель, чи може бути зроблена форма оцінювання на листі або в електронному варіанті. В кінці проекту учні демонструють свою презентацію[6], тому тут оцінюється все: вміння демонструвати свій продукт, форма продукту, ступінь досягнення цілей проекту, виконання завдань проекту і вміння оцінити свій продукт[7]


Вхідний тест


Діаграма для опитування


З-Х-Д


Контрольний список презентації


Т-таблиця


Форма оцінювання презентації

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку треба ознайомити учнів з авторським правом. Для виявлення навчальних потреб учнів буде використано: карти знань, таблиці З-Х-Д[8]. Тема «З чого все починається?» досить цікава, учням потрібно чітко визначити, перед тим, як приступати до свого проекту, які знання і уявлення вони вже мають, а потім визначитися, що вони ще хочуть дізнатися і відповіді на які питання хочуть знайти. Вчитель на початку проекту, для ознайомлення батьків з проектною діяльністю, роздає їм буклети, а учням показує презентацію.[9] Учням буде запропоновано переглянути як приклади попередні проекти, які розміщені в мережі Інтернет та приклад учнівської роботи, створеної вчителем[10]. Клас ділиться на три групи, перша група займається збором інформації в Інтернеті та друкованих матеріалах за розділом «Будова речовини», друга – ставить експеримент по дифузії у різних станах речовини і робить аналіз і третя - створює вікі статтю З чого все починається?та блог [11] Оцінювання учнів можна проводити по схемі З-Х-Д[12], а також за допомогою Т-таблиці[13]. Діяльність учнів потрібно оцінювати на протязі всього проекту за допомогою формуючого оцінювання, це може бути оцінювання за допомогою опитувальника в Інтернет мережі, який може зробити вчитель, чи може бути зроблена форма оцінювання на листі або в електронному варіанті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Едуард Іусов

Фах, навчальний предмет

Фізик, фізика

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №68" Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

Дніпропетровськ, Амур-Нижньодніпровський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

edwi1968@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26.11.2012 – 01.12.2012

Місце проведення тренінгу

ДОІППО

Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна


Кущова Тетяна Анатоліївна