Обговорення користувача:Yulianads87

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:23, 4 жовтня 2012, створена Yulianads87 (обговореннявнесок) (Контактні дані)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

[1]

Holidays and traditions of Great Britain

Англійська мова та країнознавство

Англомовні країни і Україна

7 – 9клас, 13-15 років

Стислий опис проекту

Цей проект буде присвячений наданню учням нових знань країнознавчого та культорологічного характеру стосовно країни, мову якої вони вивчають. Учні прослухають декілька настановних лекцій щодо оформлення та наповнення їхніх власних проектних робіт, отримають інформацію про потрібні інтернет ресурси стосовно теми, та разом із вчителем почнуть роботу над проектом.

Повний План вивчення теми

Ключове запитання Are the holidays and traditions of the country considered to be the mirror image of the national soul and mentality? Тематичні запитання 1.What are the holidays of Great Britain? 2. Is the way of their celebration somehow unique? 3.What is the value of the historical traditions? Змістові запитання 1) Does Britain have a National day ? 2) How do the British celebrate traditional and religious holidays? 3) What and when are “bank” holidays? 4) What is Pancake Day? 5) What is Guy Fawkes Night? 6) What are Britain’s national flowers? 7) What are the most common superstitions in Britain?



Навчальні цілі

- Навчити учнів працювати з інформаційно-комунікативними технологіями; - Дати знання соціокультурного характеру стосовно країни, мова якої вивчається; - Порівняти свята і традиції рідної країни та країни, мова якої вивчається; - Організувати роботу учнів з інтерактивними технологіями; - Зробити роботу наближеною до реального життя.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж навчання за темою. Перед першим заняттям учитель розповідає учням про метод проектів, в залежності від визначених ним можливостей класу, форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми.Проводиться тестування за темою "Свята та традиції Великобританії та свята й звичаї в Україні".[2] [3] На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначються навчальні потреби учнів. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я - розумію!» у розділі підготовка до 1 заняття. У процесі роботи учні використовують контрольний спи сок досліджень та блогу для проведення самооцінювання. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я - розумію!». Учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проетом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання блогу, презентації та вікі-сторінки. Учні працюють їз формою «Я - розумію!» за рахунок чого проводиться самооцінювання роботи над проектом. Підсумкове обговорення – рефлексія проводиться чи усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження блогу, презентації, вікі-сторінки використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проектучерез використання Опитувального листа. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.


Діяльність учнів та вчителя

Вчитель проведе вступну презентацію методу проектів та подасть вступну інформацію за темою, учні створять власні проекти за допомогою вчителя. Учні обирають як саме працювати над темою.[4] Вчитель показує приклад презентації за темою.[5]

Учні займаються пошуком необхідної інформації.

Учні вчаться створювати мультимедійні презентації, публікації та веб-сайт.

У результаті учень володіє навичками 21 століття: творчістю і інноваційністю розвиває критичне мислення і вміння вирішувати проблеми розвиває комунікативні навички та навички співробітництва уміє працювати з інформацією, має медіа та комп’ютерні навички розвиває життєві та кар’єрні навички проявляє продуктивність та вміння з’ясовувати та враховувати кількісні показники проявляє лідерство та відповідальність

Відомості про автора

Юлія, Довгорук

вчитель, англійська мова

Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Одеської міської ради Одеської області

[м. Одеса Приморський район]

Контактні дані

yulianads87@gmail.com

Відомості про тренінг

24-28.09 2012

ОЗОШ № 26

Тренери

Бишко Олена Миколаївна

Крижевська Олена Миколаївна