Користувач:Костриця
Зміст
Назва проекту
ENVIRONMENTAL PROTECTION
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний предмет: Англійська мова Додаткові предмети: інформатика
Навчальні цілі
Навчальні цілі: Учні повинні навчитися спілкуватися, творчо мислити; висловлювати та аргументувати власну думку; вдосконалювати культуру міжособистісного спілкування та співробітництва; розвивати навички роботи в колективі, вміти робити власні висновки;розвивати пам'ять та увагу; формувати позитивне ставлення до життя; вчитися знаходити рішення глобальних проблем
Очікувані результати: У результаті роботи над проектами, підпорядкованими проблемі, навчання мовлення проводиться за традиційною схемою від формування мовленнєвих навичок до розвитку мовленнєвих умінь. Під час захисту проектів учні продемонструють компетентність команди, відповідність проекту потребам людей, підтвердять актуальність і значимість проблеми.
Вік учнів, клас
8 клас, 13-14 років
Стислий опис проекту
Учні 8 класу розроблять проект «ENVIRONMENTAL PROTECTION», метою якого є вдосконалення мовленнєвих компетенцій з усіх аспектів мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання та письма), що відбувається під час опрацювання тематичного матеріалу в різноманітних вправах комунікативного характеру, які потребують використання англійської мови як засобу спілкування. Доцільним є пошук та аналіз великої кількості інформації, джерелом якої є спеціальна література, матеріали преси, Інтернету, опитувань (surveys) різних груп респондентів. Для досягнення цієї мети клас поділено на три групи екологів. Перша група досліджує проблему “Забруднення повітря та води”, друга група – “Наслідки знищення лісів”, третя група шукає шляхи розв’язання проблеми ”Шляхи подолання екологічної кризи”
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Навчальні цілі: Учні повинні навчитися спілкуватися, творчо мислити; висловлювати та аргументувати власну думку; вдосконалювати культуру міжособистісного спілкування та співробітництва; розвивати навички роботи в колективі, вміти робити власні висновки;розвивати пам'ять та увагу; формувати позитивне ставлення до життя; вчитися знаходити рішення глобальних проблем Очікувані результати: У результаті роботи над проектами, підпорядкованими проблемі, навчання мовлення проводиться за традиційною схемою від формування мовленнєвих навичок до розвитку мовленнєвих умінь. Під час захисту проектів учні продемонструють компетентність команди, відповідність проекту потребам людей, підтвердять актуальність і значимість проблеми.
Опис оцінювання
Оцінювання діяльності відбуваються за двома шляхами: групою дітей самостійно та вчителем за визначеними критеріями. На початку проектної діяльності учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитись оцінювання. В ході роботи групи заповнюють таблиці самоконтролю і бланки самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. Визначаються цілі та вирішується питання, в якому контексті відбуватиметься проект, чому потрібно провести проект, які питання треба взяти під увагу та якого результату очікувати. Зазначається, який підхід потрібно застосувати до теми, як довго триватиме, якими практичними питаннями потрібно зайнятися. Після завершення роботи над проектом оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід.