Портфоліо проекту "Електромагнітні коливання "
Зміст
Назва проекту
Електромагнітні коливання
(«Шкала електромагнітних випромінювань.
Властивості та застосування різних видів випромінювання»)
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізика, Інформатика
Навчальні цілі
Учні мають: • вміти визначати частоту власних коливань контуру; • вміти розв'язувати фізичні задачі, застосовуючи рівняння електро¬магнітних гармонічних коливань, на перетворення енергії в коливальному контурі, взаємозв'язок швидкості поширення хвилі з її довжиною та частотою. • вміти використовувати отримані знання в реальному житті; • знати та виконувати правила техніки безпеки при роботі з електричним струмом; • проводити пошук інформації в мережі Інтернет та інтерпретувати її; • вміти створювати переконуючі презентації та публікації та демонструвати їх аудиторії; • навчитись ефективно працювати в групі та співпрацювати з іншими групами.
Вік учнів, клас
11 клас, 15-16 років
Стислий опис проекту
Учні повторюють, узагальнюють та систематизують знання з теми «Електромагнітні випромінювання»; доводять, що матеріальні об'єкти мають безліч різних фізичних властивостей; вміло застосовують знання в нових ситуаціях; бережливо став¬ляться до природи і людини, бажання пізнавати довкілля Використовуючи отримані знання, уміння, навички та прилади з фізкабінету, вони зможуть створити шкалу електромагнітних випромінювань.
Повний План вивчення теми
План вивчення теми
Опис оцінювання
Оцінювання відбувається впродовж всього виконання проекту щоб допомогти учням розвивати навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання попередніх знань учнів, їх навчальних потреб на початку виконання проекту організується опитування. Для цього використовується форма для опитування. На початку виконання проекту організується обговорення основних питань проекту, на якому використовується метод мозкової атаки. Оцінювання навчальних потреб учнів визначається за допомогою таблиці ЗХД. Впродовж роботи над проектом вчитель проводить індивідуальні та групові консультації, занотовує думки та відповіді учнів і використовує ці записи для планування своєї діяльності та оцінювання роботи учнів. Під час роботи над проектом, учні використовують форму оцінювання презентації (чи публікації, в залежності від того, яку форму представлення результатів проекту вони вибрали).Оцінювання здійснюється щоденно на основі спостережень та попереднього перегляду продуктів діяльності учнів. Для оцінювання учнями власного навчання на протязі виконання проекту використовується Контрольний список самоспрямування у навчанні. На кінцевому етапі проекту учні представляють мультимедійний продукт результатів роботи а також демонстраційний зразок. Для оцінювання використовується та ж сама форма оцінювання презентації (публікації).
Діяльність учнів та вчителя
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Павленко Ніна Іллівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізики
Навчальний заклад
Оборотнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сватівська районної ради Луганської обл.
Місто\село, район, область
с. Оборотнівка, Сватівський район, Луганська обл..
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
11.09-25.09.2012
Місце проведення тренінгу
Оборотнівська ЗОШ І-ІІІст.Сватівського району