Потрфоліо Історична подорож "Містом Ярослава"
Зміст
Назва проекту
Історична подорож "Містом Ярослава"
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
основний- історія Украіни дотичні- художня культура
Навчальні цілі
Цілі: ознайомити учнів зі хмінами, що відбувалися в Київській державі за часів правління Ярослава Мудрого, з'ясувати значення діяльності князя для розвитку давньоруської держави, формувати вміння опрацьовувати текст історичного джерела, характеризувати історичні постаті, розкривати значення їхньої діяльності в історичному процесі, формувати історичне мислення учнів.
Вік учнів, клас
11-13 років, 7 клас
Стислий опис проекту
Повний План вивчення теми
На початку виконання проекту учні знайомляться з презентацією вчителя" Правління Ярослава Мудрого", дізнаються над яким питанням їм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена.
За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та з‘ясовують рівень знань та пробіли у навчанні, які потрібно закрити в процесі виконання проекту. Після чого групи учнів обговорюють план дій на майбутнє та за допомогою вчителя намагаються правильно його оформити та розподілити ролі і час виконання окремих питань. Під час роботи групи консультуються з вчителем історії, художньої культури,обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем фізики та людьми, які займалися цією проблемою раніше. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи. По закінченню проекту учні захищають свій проект та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видів роботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації. Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.
Навчальні цілі
Опис оцінювання
На початку виконання проекту учні знайомляться з презентацією вчителя" Діяльність Ярослава Мудрого", дізнаються над яким питанням їм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена.
За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та з‘ясовують рівень знань та пробіли у навчанні, які потрібно закрити в процесі виконання проекту. Після чого групи учнів обговорюють план дій на майбутнє та за допомогою вчителя намагаються правильно його оформити та розподілити ролі і час виконання окремих питань. Під час роботи групи консультуються з вчителем історії, художньої культури,обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем історії та людьми, які займалися цією проблемою раніше. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи. По закінченню проекту учні захищають свій проект та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видів роботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації. Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.