Портфоліо Єжеленко Мирослави Олександрівни з теми "Вільний час. Дієвідміна дієслова «sich interessieren für (Akk.)"
Зміст
Назва проекту
Вільний час.Спорт у нашому житті.
Основний та другорядні навчальні предмети
Англійська мова
Навчальна тема
Вільний час. Дієвідміна дієслова «sich interessieren für (Akk.)
Вік учнів, клас
7 клас 13-14 років
Стислий опис
Цей міжпредметний проект об’єднує англійську мову та українознавство для дослідження найбільш популярних в Англії та Україні свят та їх проведення у своїй школі, громаді. Учні будуть досліджувати походження, історії та особливості традицій святкування Хеллоуіну в Англії та свята Маланки в їхньому регіоні, використовуючи довідкову літературу та Інтернет ресурси. Вони будуть збирати і опрацьовувати дані, беручи інтерв’ю у старожилів їхньої громади, самостійно роблячи фотографії та обговорюючи свої досягнення з іншими учнями. Додатково вони будуть створювати таблиці і графіки, розробляти інформаційні бюлетені та веб-сторінки з власними фотографіями, малюнками, художніми творами і статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть і демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу і як додаткове розширення проекту учні створюватимуть спеціальну PowerPoint презентацію для показу на загально-шкільному рівні. Всі учні будуть створювати власний портфоліо, в якому буде видно просування їх роботи. У результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту. Як кульмінація проекту вони проведуть традиційні святкування цех фестивалів у своїй школі.
Повний План вивчення теми
План вивчення [[1]]
План впровадження [[2]]
Навчальні цілі
Під час роботи в проекті учні вчаться проводити індивідуальні та групові дослідження традиційних свят в Англії та Україні, порівнювати та оцінювати власні досягнення. Під час роботи в Інтернеті в учнів формуються навички користувача Інтернету, роботи з браузером, навички ефективних стратегій пошуку інформації з допомогою пошукових систем і тематичних каталогів, вміння критично оцінювати інформацію та відбирати головне, аналізувати, систематизувати та класифікувати знайдені ресурси та конкретні дані. Завдяки роботі над презентацією учні вдосконалюють навички виступати перед аудиторію, коротко сформулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості для ілюстрування їх дослідження, вміння чітко представляти результати дослідження з допомогою підібраних діаграм і графіків, розвивати вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для демонстрування думок та ідей, вміння посилатися на використані ресурси. Робота над публікацією допомагає формувати в учнів вміння аргументовано доводити власну думку, посилаючись при цьому на думку інших, правильно використовуючи цитування та посилання на друковані джерела Інтернету. Учні вдосконалюють навички ілюструвати свої ідеї, думки, дослідження, висновки, комбінуючи текст і зображення, схеми, графіки і діаграми. У процесі роботи над веб-сторінкою в учнів формуюються навички спілкуватися з іншими школярами України та світу, враховуючи міжкультурні, етнічні та релігійні особливості. Компонуючи матеріали для веб-сайту, учні аналізують зібрану та оброблену інформацію, оцінюють переваги і недоліки побачених прикладів та синтезують свої власні ідеї. Удосконалюють навички ефективного використання електронних комунікацій та відповідного етикету спілкування в Інтернеті. Учні удосконалюють навички роботи у програмі Word та Excel для успішного створення діаграм, схем, тестових форм.
Опис оцінювання
Обдаровані учні:Заохочувати обдарованих учнів досліджувати тему і робити звіт перед класом. Якщо учні мають хороші навички роботи з комп’ютером, запросити їх до створення спільної веб-сторінки. Якщо такі учні можуть добре писати вони можуть вести електронне листування з іншими учасниками проекту Діти, яким англійська мова дається важко:Зробити для учнів словничок термінів на рідній та англійській мові. дозволити учням працювати над матеріалами разом з учителем. На уроках об’єднувати таких учнів в пари з учнями, які добре знають англійську мову. Дозволити писати спочатку на рідній мові, а потім перекладати на англійську. Запросити учнів старших класів на допомогу Зменшити кількість завдань, чи надати їм більше часу для їх виконання Оцінювання знань та вмінь учнів: 1. Домашні завдання 2. Записані завдання, задачі та тести ( див. листок оцінювання) 3. Усні відповіді 4. Опитувальники 5. Словник 6. Оцінювання комп’ютерних PowerPoint презентацій (див. форму оцінювання), Excel, Publisher, Web page продукції, використання Інтернету, CD матеріалів та дисків відповідно до рівня розуміння, що дозволяє успішно виконувати роботу. 7. Використання електронної пошти, по можливості. "Оцінювання презентації""Оцінювання веб сайта""Оцінювання публікації"
Діяльність учнів
Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті, а також дозвіл на використання інтернет матеріалів. Проводиться анкетування за допомогою опитувальника. Етап 1 Учні ознайомлюються з учительською презентацією (брошурою / веб-сайтом) та з прикладами учнівських робіт таких як учнівська презентація, учнівська публікація та учнівський вебсайт . Формується діюча команда і учні об’єднуються в малі групи для виконання різних завдань проекту. Учні починають „мозкову атаку” для пошуку можливих тем для дослідження і шляхів їх реалізації. Етап 2 Учні знайомляться з будовою Інтернету, пошуковими системами і тематичними каталогами. Учні здійснюють ефективний пошук в Інтернеті, навчаються критично оцінювати Інтернет ресурси, вчаться складати анотовані списки ресурсів Інтернету для проекту, добирають малюнки і фотографії. Етап 3 Учні ознайомлюються з прикладами презентації, розробленої учителем або іншими учнями, з критеріями і формами оцінювання презентації. В малих групах вони проводять дослідження традиційних костюмів для Хеллоуіну в Англії та святкування Маланки в Україні. Для демонстрації результатів вони роблять PowerPoint презентацію, складають план та сценарій презентації, працюючи в малих групах. Етап 4 Учні ознайомлюються зі зразками інформаційних бюлетенів, порівнюють та аналізують їх, розробляють план та зміст свого бюлетеня. Для його ефективної роботи вони знайомляться з програмою Publisher. Використовуючи матеріали з Інтернету, вони створюють власний інформаційний бюлетень, який потім поширюють серед своїх однолітків. Етап 5 Використовуючи програму Publisher, учні розробляють і готують веб-сторінку, поміщають на неї свої твори, малюнки, фотографії. Учні роблять гіперпосилання і створюють анотовані списки ресурсів. Шляхом удосконалення своєї роботи у програмі Word учні створюють організаційні діаграми, різні форми, і тестові бланки, які використовують для створення веб-сторінки, бюлетенів, презентацій і т.д. Етап 6 Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу та на загальношкільному рівні. Учні організовують і проводять традиційні святкування Хеллоуіну та свята Маланки в школі і своїй громаді.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Єжеленко Мирослава Олександрівна
Фах, навчальний предмет
вчитель німецької мови
Навчальний заклад
Вижницька гімназія
Місто\село, район, область
м. Вижниця Вижницький район Чернівецька область
Контактні дані
e-mail: miroslava22@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
????????? 2012 року
Місце провведення тренінгу
Вижницька ЗОШ І - ІІІ ступенів ім. Ю.Федьковича
Тренери
Кузик Олександр Танасійович