Портфоліо Зарічна Н.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:57, 29 серпня 2012, створена Reka575 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Ти знаєш, що ти - ЛЮДИНА?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

інформатика, історія України, музичне мистецтво.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема « Ми - українці» Творчість В.Симоненка

Вік учнів, клас

12-13 років,7 клас

Стислий опис

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів . Назва теми програми «Ми - українці». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням завдань основної учбової програми. У межах реалізації проекту учні класу будуть поділені на три групи стосовно їх побажань та нахилів, виявлених в ході попереднього опитування. На одному з уроків буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому - проведено заключний захист проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: виразне й вдумливе читання лірики, розшифровування й коментування метафоричного підтексту образів, підбір крилатих висловів та фразеологізмів, робота з художніми засобами, висловлювання власних міркувань, дискутування з даної теми. Продукт діяльності учнів: презентація «Ти знаєш, що ти - Людина?» ідеї про те, що кожна людина - індивідуальність.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Під час роботи над проектом в учнів формуються навички ХХІ ст.. Під час роботи над проектом учень демонструє знання щодо життєвого та творчого шляху письменника, додаткові відомості про життєвий шлях письменника, знає та вміє аналізувати програмові твори, висловлювати власні роздуми про сенс життя, робити висновки, узагальнення.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Мій План вивчення теми показує, як в основному діяльність моїх учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Я пропоную завдання для формування навичок 21 століття і надаю можливості розвивати ці навички. Методика навчання іноді використовує Основні запитання для того, щоб сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмета та основних ідеях теми при виконанні учнями проектів. Мої учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою. процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників . Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Учні самі можуть використовувати ці засоби оцінювання, щоб порівняти свою роботу з очікуваннями. Використовуються декілька формальних та неформальних методів оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім п’яти цілям оцінювання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Вчитель демонструє презентацію «Ти знаєш, що ти – людина?»», здійснює розподіл учнів на групи, формулює цілі та завдання для кожної з груп, знайомить учнів із авторським правом. Проводить вхідне опитування ЗДХ, знайомить учнів з критеріями оцінювання робіт. Диференціацію навчання вчитель здійснює із врахуванням різних типів мислення учнів. В ході вивчення теми формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковуватиметься їх прогрес у навчанні. Учні проводять розподіл ролей у групах. Згідно виконаного розподілу обов’язків, учні шукають інформацію в Інтернеті, друкованих джерелах, навколишньому світі, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів роботи учнів за допомогою Мозкового штурму. Учні отримують нову для себе інформацію від своїх однолітків, що є дуже ефективним для отримання нових знань Учні оцінюють свій вклад у групову роботу за допомогою контрольного списку. Вчитель після презентації учнями свого блогу проводить за його оцінювання навчання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Зарічна Надія Василівна

Фах, навчальний предмет

українська мова та література

Навчальний заклад

Старокостянтинівський ліцей

Місто\село, район, область

М.Старокостянтинів, Хмельницька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-24 серпня

Місце провведення тренінгу

Старокостянтинівський ліцей

Тренери

Сеніва Людмила Василівна