Портфоліо Цимбалюк М.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:31, 27 серпня 2012, створена Kordiak (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Природні зони Євразії. Публікація по темі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія материків і океанів. Біологія, хімія, фізика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Природні зони Євразії.

Вік учнів, клас

12-13 років. Учнівська Презентація

Стислий опис

Природні зони Євразії, особливості їх розміщення на території материка,порівняння їх з аналогічними природними зонами Північної Америки.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми Характеристика природних зон: арктичні пустелі, тундри і лісотундри,ліси помірного поясу, степи і лісостепи, зони напівпустель і пустель, субтропічних лісів і саван, субекваторіальних і екваторіальних лісів, області висотної поясності.

План впровадження теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

формувати знання про природні зони Євразії; сприяти розумінню особливостей їхнього розміщення на території материка; вдосконалювати практичні вміння та навички характеризувати природні зони; розвивати вміння працювати в групаї.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Контрольно-оцінювальна діяльність на уроках англійської мови передбачає систематичну взаємодію між учителем та учнями, у результаті якої отримується об’єктивна інформація про перебіг і результати навчально-виховної діяльності. Вона забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого підходу і не виключає процес самооцінювання. Оцінки виставлялись за виконані завдання для кожної із дослідницьких груп. Створені слідуючі критерії оцінювання за виконану мультимедійну презентацію, розробку веб-сайту та створену публікацію: зміст (незаперечність доказів, наведених у роботі, точна інтерпретація інформації, створення принаймні трьох прогнозів розвитку ситуації, використання складної будови, аналіз даної проблеми, наявність оригінальних і достовірних малюнків), грамотність викладу і достовірність інформації (відсутність орфографічних і граматичних помилок; точність, повність, актуальність даних), оформлення (естетичність, використання малюнків і діаграм, виконаних на високому рівні, вдале кольорове оформлення, правильно розроблені і вдало розташовані списки та таблиці, дієвість гіперпосилань), взаємодія учнів у процесі роботи (повага до інших учнів, співпраця, активність учасників)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Цимбалюк Марія Василівна.

Фах, навчальний предмет

учитель географії і біології, географія материків і океанів.

Навчальний заклад

Летичівський НВК № 1.

Місто\село, район, область

смт.Летичів, Летичівського району, Хмельницької області.

Контактні дані

смт.Летичів, вул.Радянська 1а, кв.41. т.9-16-34

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-25.08.2012 року

Місце провведення тренінгу

Летичівський НВК № 1.

Тренери

Кордяк Іван Михайлович.