Портфоліо Бордун Евгенії Миколаївни з теми "Південна Америка"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:06, 23 серпня 2012, створена Бордун Евгения (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Населення, його расовий склад та розміщення. Походження та формування сучасного населення Південної Америки. Політична карта. Основні держави. Україна і країни Південної Америки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, економіка, природознавство

Навчальна тема (як записано в програмі)

Південна Америка

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

На уроці показати учням особливості формування сучасного населення континенту, його розміщення, познайомити з політичною картою та основними державами, на конкретних прикладах показати їх зв’язок з Україною; продовжувати формування вміння аналізувати карту населення та політичну карту материка.на основі між предметних зв’язків між географією та історією; виховувати інтерес до культури і традицій народів, що населяють материк; учні створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Мої навчальні цілі деякою мірою зрозумілі, та їх кількість є реальною для виконання. Більшість моїх навчальних цілей мають зв’язок з стандартами та програмами: показати учням особливості формування сучасного населення континенту, його розміщення, познайомити з політичною картою та основними державами, на конкретних прикладах показати їх зв’язок з Україною. продовжувати формування вміння аналізувати карту населення та політичну карту материка. на основі між предметних зв’язків між географією та історією виховувати інтерес до культури і традицій народів, що населяють материк.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування знання географічної номенклатури та попередньо вивченої теми. На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу ( усні консультації). Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається само оцінювання. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: контрольний список для блогу; контрольний список для сайту; контрольний список для оцінювання однолітками презентації. Крім того, учні заповнюють таблицю З-Х-Д Для полегшення роботи та здійснення самооцінки роботи учням пропонується скористатися: формою оцінювання блогу; формою оцінювання сайту; формою оцінювання презентації. Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, сайту, блогу, шкільної газети, усного виступу.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання), заповнюють таблицю З-Х-Д, діаграму та т-таблицю. Після чого вони відповідають на питання :

Гра «Вірю – не вірю»:

Материк Південна Америка – найвологіший материк на Землі. Крайньою східною точкою материка є мис Кабу-Бранку. Південну Америку омивають води Індійського океану. Крайньою південною точкою материка є мис Горн Материк названий ім’ям людини, яка його відкрила. Материк розташований у Східній та переважно в Південній півкулях. Колективна робота:

                   Організація перегляду учнями  презентацій, пов’язаних з темою проекту 

Діяльність учителя До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з темою, організовує дискусію на тему проекту. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту, організовує заповнення таблиці з-х-д, та діаграм та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери